Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid





Vélemények – 3
Kipróbálásra vettem, a maszk kellemes állagú, jól kenhető és szinte azonnal tapad a bőrre. Nem szakad. Érzékeny a bőröm, és a maszk után nem volt irritáció. A bőr puha és hidratált használat után. Jól kombinálható a későbbi ápolással, krémmel kombinálva sem hagy zsíros érzetet.
Gyönyörűen világosította és kisimította a bőröm!
Már többször használtam. A maszk két részre osztása nagyon megkönnyíti a felhelyezését. Nagyon jól hidratál és kellemes illata van
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.