Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid





Vélemények – 4
Nagyon szeretem a Ma:nyo márkát, és ezek a korongok is nagyszerű termékek a kínálatukban. Remekül csillapítják az irritációt és a bőrpírt, különösen intenzív tisztítás után. Erősen telítettek aromákkal, nem száradnak ki a csomagolásban, és hidratálják, valamint megnyugtatják a bőrt.
A betétek jól nyugtatják a bőrt, de nem jönnek le könnyen – ami kellemetlen. Összességében a termék jó.
Nyugtatja a bőrt, tisztítja és segít a kiütések ellen.
Rendeltem tonerpárnákat a maszkok készítéséhez, de ezek folyamatosan leesnek, ezért kinyomom az esszenciát a betétről és normál tonerként használom, van benne csipesz, ami nagyon kényelmessé teszi a párnák eltávolítását.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.