Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 7
Egy másik esszenciát használok ettől a márkától, ami fantasztikus, de mivel nem volt kapható, ezt próbáltam ki. Bár körülbelül egy évig érzem a pozitív hatását, ami szépen eltünteti. Allergiásoknak viszont semmiképp nem ajánlom. Újra kiütéseim lettek. A csomagolás luxus és nagy - az esszencia sokáig elég.
Nagyszerű termék, jól kenhető a bőrre, utána hidratált és friss a bőr, ajánlom 😉
Kellemes a bőrön, jól beszívódik, smink alá is remek... Száraz, ráncos a bőröm... Ajánlom. Az illata furcsa, de meg lehet szokni.
Komplex összetétel, kellemes állag, inkább szérumra emlékeztet, szépen kenhető és beszívódik a bőrbe, krém alá teljesen elegendő (érett, normál/száraz bőröm van), azonban valószínűleg a parfüm miatt, ami gyengéd és nem tolakodó, enyhén csípett a szemem környékén, vigyázni kell (ez egyénfüggő, de velem egyáltalán nem fordul elő a koreai termékeknél, és nincs érzékeny bőröm a szemem körül).
A termék nagyon kellemes tapintású az arcon, az üvege luxus és nagy, sokáig elég... a bőröm egy hét után gyönyörűen hidratált és rugalmas...
Elkezdtem különböző márkákat kipróbálni, és végül a Medipeel mellett döntöttem. Van egy másik esszenciám is ettől a márkától, amit este használok, ezért ezt vettem reggelre. A bőröm újjászületettnek, feszesebbnek és ragyogóbbnak érzi magát. Annak ellenére, hogy 72 éves vagyok, nincsenek ráncaim vagy egyéb problémáim.
Könnyű,nem zavaró az illata,hatásától később tudok írni,de 1 használat után is érezni a javulást
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.