Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 22
Örülök, hogy felfedeztem, már az első reggeli használat után teltebbnek és ragyogóbbnak tűnt a bőröm.
Kombinált, kiütésekre hajlamos bőröm van!!! Nagyon szeretem ezt az esszenciát. Kellemes az állaga, felkenve habozni kezd (először furcsa csiklandozó érzés volt, ami nem mindenkinek tetszhet). Utána a bőr ragyogóvá és hidratálttá válik.
Ezt az esszenciát a kombinált bőrömön használom, és igazán kellemesen csalódtam. A terméknek nagyon kellemes, enyhén gélszerű állaga van, könnyen eloszlatható és gyorsan felszívódik – anélkül, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. Különösen tetszik, ahogy a felvitel során „működik” a bőrön – masszírozás közben enyhén oxidálódik.
Ezt a sorozatot nappali ápolóként, esszenciaként, ampullaként, majd tonikként használtam. Kombinált bőröm van. A termékek ragacsos réteget és zsíros fényt hagytak maguk után. Estére átvittem őket. Reggelre a bőröm nagyszerűen néz ki, sima és tónusos.
Könnyű, kellemes textúra A bőr hosszú ideig hidratált és ragyogó marad Sminkeléshez alkalmas Nem rossz termék, de nem fogok újra rendelni, mert a hidratáláson kívül semmi mást nem csinál!
A termék csodálatos. Felvitel után az állaga és a buborékos reakció sűrűbbé válik, és nem igényel további krémezést. Ami engem illet, a bőröm állapota egy hét alatt javult. Továbbra is használom, de csak esti ápolásként.
Egy újabb nagyszerű termék A felvitel után néhány másodperccel már érezni lehet a finom tűk tapadását, az esszencia finom habba alakul, amely gyengéd ütögetésre szuper jól felszívódik. A bőr hidratált 10/10-es értékeléssel ajánlom 😍😍😍
Csodálatos hidratálás, teltebb bőrérzet már az első használat után!
Ez valami hihetetlen! A felvitel minden reggel csodálatos élménnyé vált számomra. Tökéletes hidratálás, este még mindig úgy érzem, mintha csak most kentem volna fel a krémet.
Ez fantasztikus! Miután felkentem, nem tudtam, hogy lemosó gél vagy esszencia😃 Miután elkentem az arcomon, furcsa bizsergést éreztem, és egy fehér bevonat jelent meg a bőrömön. Miután beütögettem a terméket a bőrömbe, hihetetlen hidratálást kaptam! Nagyon ajánlom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.