Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 18
Imádom ezt a terméket, már több mint egy éve ezt veszem, és nagyszerű hidratáló. Allergiás és érzékeny a bőröm, de soha nem volt vele problémám.
Az esszencia gyorsan felszívódik, és azonnal felfrissültnek tűnök.
Nagyszerű termék. A bőr feszesebbnek és hidratáltabbnak érződik, ragyogóbbnak és tömörebbnek tűnik.
The essence has a pleasant texture. It nourishes the skin very well.
Hónapok óta használom, és már 3 üveggel elfogyasztottam ✨
Jó termék, nagyon szeretem arckrémmel keverve használni, jelenleg látok apró változásokat, de csak mostanában kezdtem el használni ezt a terméket.
A sok pozitív vélemény miatt vettem meg a szérumot... és igaza is van. Már néhány nap használat után a bőröm átalakul, ragyogóvá válik, és olyan érzés, mintha megemelték volna. A szérum csodálatos megkönnyebbülést nyújt a felvitel után. Ez egy csoda...💃🏻
Megkaptam a rendelésemet és nagyon boldog vagyok! Nagyon köszönöm Ksistersnek – rengeteg nagyszerű ajándékot kaptam! 🎁😊
Első benyomásként nekem jónak tűnik. A bőröm hidratált volt és szinte egész nap ragyogó hatású volt. Tetszik, hogy ezt a hidratáló és ragyogó hatást hagyja maga után. A maszkokat is megvettem, hogy lássam, milyenek. Alig várom, hogy kipróbálhassam őket! Az esszenciát a hidratálásra szoruló bőrnek ajánlom!
Nagyon jó szérum, a mikrotűs serkentővel együtt használom. A bőröm elég száraz és érzékeny. A szérumot jól tolerálom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.