Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 45
Száraz bőröm van, és ez az esszencia azonnal az egyik kedvenc termékemmé vált. Gyönyörűen hidratál, puha, táplált és egészséges ragyogást kölcsönöz a bőrömnek. Nagyon tetszik a tejes állaga, ami kellemes és nem nehezíti el a bőröm. Rendszeres használat után úgy érzem, hogy a bőröm nyugodtabb, simább, és a sminkem is sokkal jobban mutat rajta.
Ez az első tejtonikom, és azt kell mondanom, hogy nagyon kellemesen csalódtam. Főleg az eltávolított anyajegy miatt rendeltem, ami után a heg nem tűnt el. Kevesebb mint egy hét használat után jelentős különbséget látok. Ráadásul a bőr kiegyenlítettebbé, ragyogóbbá és puhábbá vált. A kiszerelés elég nagy, így sokáig kitart. Csak ajánlani tudom, biztosan újra fogom venni.
Egy nagyon kellemes, szépen hidratáló tejtonik. Más tejtonikokhoz képest az állaga valószínűleg a legjobb; ez a leg"tejesebb". Semmi különös, de kellemes termék, ami jól működik és sokáig tart.
Csodálatos tejtonik. Gyönyörűen ragyogóvá és hidratálttá teszi a bőrt. Csak ajánlani tudom.
Kellemes termék, használat után nem láttam különösebb változást, de a bőröm kellemesen hidratált és puha volt, nem zsírosodott, és a többi termék is jól rétegezhető volt rajta.
Tökéletes termék. A bőröm hidratált, puha és táplált a felvitel után. Minden este használom.
A mini verziót használtam, és az sem tett csodákat. De jól hidratálja a bőrömet, és nem hagy zsíros érzetet.
Ajándékba kaptam a mini változatot, elhasználtam az egészet, majd megrendeltem a teljes kiszerelést. Csodálatos esszencia; hidratál, puhít és visszaállítja a bőr védőrétegét (jelenleg retinolt használok). Nagyon gazdaságos. Használat után nem marad zsíros film vagy más kellemetlen érzés az arcomon. Érzékeny bőrre is alkalmas. Biztosan újra fogom venni! Összességében az egyik legjobb vásárlásom volt az utóbbi időben ❤
Imádom ezt az esszenciát; ez már a második üvegem, és biztosan nem az utolsó. Nyugtat, hidratál, és csodálatos :)
Kiváló esszencia. Hihetetlenül hidratál, puhává és frissé teszi a bőrt. Tejes színű, az állaga pedig egy sűrűbb testápolóra hasonlít. Nagyon jól illik a meglehetősen száraz bőrömhöz. Mintaként kaptam megvásárlásra, és biztosan megrendelem a teljes kiszerelést.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.