Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 53
Már évek óta használom ezt a Manyo krémet, és az egyik kedvenc napi bőrápolási termékemmé vált. Nagyon kellemes állaga van – meglehetősen tápláló, mégis könnyű. Nem hagyja zsíros vagy ragacsos érzetet a bőrömön, és egész nap jól hidratál. Azt is szeretném megjegyezni, hogy ez a krém jól használható smink alatt is!
Nagyon ajánlom, ez már a második üvegem, sokáig elég és jól hidratál.
Ez a krém egyszerűen fantasztikus! Valami könnyűt és gyorsan felszívódót kellett vennem reggelre, és tökéletes! Ajánlom :)
Újra küldöm 🔥 nagyon jó krém 👌
Nagyszerű bőrápoláshoz. Mindig számíthatok rá, ha problémás a bőröm, vagy új termékeket tesztelek.
Az 50+ éves, érzékeny bőrömön jól működik tonikok, esszenciák, testápolók után, mint egy újabb réteg, ami hidratál, nyugtat, gyógyít, és erre a krémre, ami egy idő után beszívódik, adok hozzá SPF-et, és ennyi! Ha este kenem fel, akkor olyan, mintha csak egy réteg lenne több rétegből. Egyébként szemkörnyékápolóként is nagyszerű, a keskeny adagolónak köszönhetően, és illatmentes, nem irritál😄
Minden tökéletes, rengeteg minta, te csodálatos vagy
Nagyszerű krém, nagy kapacitású és a tubusos formátumnak köszönhetően nagyon kényelmesen használható.
Tökéletesen!
Ez a krém nagyszerű, megmentette a bőröm védőrétegét. Először rosszul szívódott fel és sokáig tartott, de ahogy a bőröm gyógyult, szinte azonnal felszívódott. A bőröm nem zsíros, finom fényt ad. Biztosan újra fogom venni.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.