Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 8
Egy nagyon jó kefe nagyszerű áron. Gyönyörűen és gyengéden kibontja a hajat. Kényelmes fogni.
Nagyon jó minőségű és kényelmes hajkefe. A fa kialakítás esztétikusnak tűnik és jól illeszkedik a kézbe. A kefe gyengéden fésüli a hajat anélkül, hogy károsítaná vagy feleslegesen húzná. Kiválóan alkalmas mindennapi használatra és fejbőrmasszázsra is. Nagyszerű választás a gyengéd hajápoláshoz.
Egy ecset, ami nem csíp :) és mégis jól néz ki
Ajánlom! Még a nagyon vékony szálú hajat is nagyon gyengéden kibontja. Bánom, hogy nem vettem meg hamarabb.
Nagyszerű termék, amely gyengéden masszírozza a fejet anélkül, hogy kihúzná a hajat
A kefe tökéletesen kibontja a hajat, könnyű, ergonomikus és elegáns kialakítású. Elég széles ahhoz, hogy néhány mozdulattal megfésüld a hajad. De ha sötét hajad van, akkor minden használat után meg kell tisztítanod, mint én.
Szuper hajkefe, régóta keresek egyet. Minőség jó áron. Egy ideje használom.
Az előző kefék (mindegy milyen márkájú) nagyon sokat húztak a hajamból, nem tudom ez a kefe hogy csinálja, de zseniális, most ha fésülöm, az egyetlen kihulló szőrszálak kihullanak és semmi más nem törik ki :D
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.