Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 11
Ideális méret, minden nyaraláskor megveszem, nagy kiszerelésben is van belőle, összességében nagyszerű a hajnak ez a márka :)
Kellemes sampon, gyengéd, jól kimosható, nem nehéz. Inkább festetlen hajra ajánlom, mert szerintem nem hidratálja annyira.
Nagyon jó sampon. Jó illata van és jól habzik. A stifteket rendeltem, amiket nagyon kényelmes magunkkal vinni utazásokra. A hajam szép puha lett a használata után. Biztosan fogok még rendelni.
Semmi különös 😶🌫️
A sampon már az első használat után remekül működött, remek az illata, habzik, a haj fényes, puha, kellemes tapintású és nem göndörödő, csak ajánlani tudom a terméket
Nagyon ajánlom! Utazásra gondolva rendeltem őket, mert kézipoggyásznak tökéletesek. Festett hajam van ezért nagyon kíváncsi vagyok erre a termékre😊
semmi őrült, kellemes illat és jól habzik
Nagyon kellemes illata van a samponnak. Elég intenzíven virágos. Nagyon hatékony, erősen habzik. Nagyon puhává varázsolja a hajat. Száraz a hajam és jól hidratálja, de nem zsírosítja. Elfogadható termékösszetétel. Ajándékba kaptam egy kis üveget és rendelek egy nagyobb csomagot.
A samponnak csodálatos az illata, fényessé és hidratálttá varázsolja a természetes hajam Hiába vettem a miniatűr változatot, hatékony. Visszatérek nagyobb csomag vásárlásához. Nagyon ajánlom !
Más sampon, sűrűbb, kevésbé habzik...de a hajnak csodálatos az illata, puha és fényes. Nem szeretem a stricit, elég nehéz vele dolgozni.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.