A 4C-s természetes hajam virágzik, és a fejbőrviszketésem megszűnt.A 4C-s természetes hajam csodálatosan érződik a használata után, annyira puha. Őszintén szólva szinte csak két darab van, egyáltalán nem töredez, hihetetlen, csak nagyon drága, ez a hátrányaTöbb információ
Nagyon szuper sampon!Már 2 hete használom és csodát tett a gyorsan zsírosodó, töredezett hajammal. Együtt használom a márka hozzá passzoló balzsamjával és imádom az illatát! Minden hajmosás után a hajam selymes Több információ
A 4C-s természetes hajam virágzik, és a fejbőrviszketésem megszűnt.A 4C-s természetes hajam csodálatosan érződik a használata után, annyira puha. Őszintén szólva szinte csak két darab van, egyáltalán nem töredez, hihetetlen, csak nagyon drága, ez a hátrányaTöbb információ
Nagyon szuper sampon!Már 2 hete használom és csodát tett a gyorsan zsírosodó, töredezett hajammal. Együtt használom a márka hozzá passzoló balzsamjával és imádom az illatát! Minden hajmosás után a hajam selymes Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket