Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 7
A férjemnek szeborreás dermatitisze van, és az év bizonyos időszakaiban nagyon rosszul van a fejbőrén (sebek, hámlik), és általában nem borotválkozik túl jól, főleg mivel rövidre van nyírva a haja. Ez a maszk minden alkalommal segít a probléma kezelésében! Azt mondanám, hogy ez az egyetlen dolog, ami megmenti, amikor rosszabbodik a helyzet! Már fél éve használja. Nagyon finom illata van, és sűrű az állaga😁
My 4C natural hair feels amazing after using this it’s so soft .Honestly almost little two no breakage it’s amazing it’s just very expensive that’s the con but I really love it and I recommend it if you have a dry scalp really try it out.
A hajat a lehető legpuhábbá teszi, és magától kifésülhető ❤️
Végre egy maszk, ami nemcsak a hajat, hanem a fejbőrt is hidratálja. Már az első használat után jelentősen csökkent a korpásodás mennyisége. Kisebb mennyiség is elég, gyorsabban zsírosítja a hajat, és nagyon alaposan ki kell öblíteni.
Szépen hidratálja a fejbőrt. Nagyon kis mennyiséget kell használni, hogy ne zsírosodjon gyorsan a haj mosás után :)
Borzasztóan száraz volt a hajam és még szárazabb a fejbőröm, olyannyira, hogy a fejbőröm kilózott. Ez a fejbőr maszk mentette meg a hajam. Legalább 90%-kal javította a bőr állapotát. Ráadásul a maszk illata is csodálatos, amit a körülöttem lévők is észrevettek. :) Ajánlom, már újra vettem.
Szép maszk, nagyon tetszett. Virágos illat, kellemes. Kényelmes állagú, nem túl sűrű. A maszk használata után a haj sima, hidratált, fényes, gubancmentes és igazán egészségesnek tűnik.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.