Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 35
Egy kisebb kiszerelésben próbáltam ki. Nagyon kellemes sampon. Mosás után nagyon jól esik, és a termékcsalád balzsamjával tökéletes kombináció. Legközelebb nagyobb kiszerelésben fogok vásárolni.
Már 2 hete használom és csodát tett a gyorsan zsírosodó, töredezett hajammal. Együtt használom a márka hozzá passzoló balzsamjával és imádom az illatát! Minden hajmosás után a hajam selymes és fényes :)
Már több mint egy éve újra és újra megveszem ezt a sampont és balzsamot, és nem tervezem lecserélni 😊
Ez a sampon abszolút tökéletes, gyönyörű illata van, de nem annyira, hogy irritálja a bőrömet. Seborrheában szenvedek, és már régóta keresek egy olyan sampont, ami nem irritálja a bőröm. Ezt 10/10-re ajánlom 🤩
Ezt a sampont egy másik sampon helyett vettem a lányomnak, akinek a haja fénytelen és dehidratált. Egy kis mennyiség is sokáig elég, a haja kellemesen selymes illatú lesz.
Nem szoktam véleményeket írni, de ez annyira nagyszerű dolog, hogy megéri megszegni a "szabályomat". Legutóbb olyan puha, sima, gyönyörű és illatos hajam volt, mint egy csecsemőnek!!! Imádom a púderes illatot, amit mindenhol magam körül érzek. De félek, hogy gyorsabban zsírosodik a hajam, mert folyton fésülködnöm kell, milyen gyönyörűen puha!!!
Mindig is vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam volt, és minden reggel meg kellett mosnom munka előtt. Amióta ezt a sampont és balzsamot használom (fél perc), csak 3 naponta kell hajat mosnom. A haj könnyen fésülhető, csodálatosan puha tapintású, ugyanakkor dús is. Nagyon ajánlom, és a csomagolása is nagyon sokáig kitart. Kellemes illat. KIVÁLÓ ár-érték arány.
A termek nagyon szepen hidratal es konnyuve puhava varazsolja a hajam, nagyon tetszik a pumpas kialakitas
Egy vélemény alapján próbáltam ki ezt a sampont. Göndör hajam van, de gyakran hajkiegyenesítem. Ez a sampon a balzsammal együtt teljesen megváltoztatja a hajápolást. A hajam puha, hidratált, és ráadásul olyan illata van, mintha most jöttem volna ki a fodrászatból. Mindenképpen ajánlom.
Ajánlom! A samponnak csodálatos állaga van, remek illata van és jól habzik, nem okoz korpát, és ami a legfontosabb, gyönyörűen hidratálja a hajat. Nekem problémám van a fésülködéssel és a töredezett hajvégekkel, de ha hagyom, hogy a sampon egy percig hatni kezdjen, a hajam puha és sima lesz öblítés után. Könnyebb fésülni, és ami a legfontosabb, sima és fényes. Másodszor veszem, és biztosan nem utoljára.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.