Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 53
Nagyon jól hidratál, nagyon szép a bőröm tőle. Egyáltalán nem irritálja a száraz, érzékeny bőrömet és gyorsan fel is szívódik. Sminkelni is szépen lehet rá, nem kukacosodik az alapozó rajta. Nagyon sok van a tégelyben, hónapokig elég, szuper ár-érték arányban. Mindenképpen újra fogom vásárolni.
Tetszik, hogy nincs illata. Könnyű textúrájú, könnyen kenhető és gyorsan beszívódik. Normál vagy kombinált, izzadásra hajlamos bőröm van, és az elmúlt három hónapban nagyon száraz, vörös, hámló arcom volt, és ez a krém, bár gyengéd, sokat segített. Most már nincs vörösség vagy szárazság, és puha lesz tőle az arcbőröm.
Jól hidratálja a bőrömet, gyorsan beszívódik, viszont nekem utána kicsit ragacsos marad a bőröm.
Tökéletes krém, estére vastag rétegben kenem fel, reggelre kipihentnek, tápláltnak érzem a bőröm, és ami nagyon fontos számomra - nem tömíti el a pórusokat. Fogom újra venni, úgy tűnik, ez lesz az állandó termékem :) A gyönyörű csomagolás kellemes plusz.
Ez az első termékem ettől a cégtől, és azt kell mondanom, hogy nagyon elégedett vagyok. Mindig nagyra értékelem a véleményeket, amiket nagyon fontosnak tartok, amikor valami újat választok, amit még nem láttam. Nagyon jól beszívódik; először úgy érzem, mintha nem lenne elég az arcomon, de néhány perc múlva rájövök, hogy ez nem így van.
A krém tényleg nagyon furcsa, nem tudom, miért nevezték hidratálónak, az összetételéből hiányzik a víz vagy bármilyen folyékony összetevő a koptisz gyökérkivonatán kívül, felvitel után nagyon összehúzza a bőrt, és jó nedves bőrre vagy szérumra felvinni, értékelem a minimalista összetételt, a kék üvegtégelyt és az illatanyag hiányát. Inkább zsíros vagy kombinált bőrre ajánlanám a krémet.
Ez a krém volt az első termékem, amit 2023-ban próbáltam ki a koreai kozmetikumoktól. 2026-ot írok, és már a hatodik csomagomnál tartok - hűséges vagyok hozzá. Számomra egyértelműen ez a legjobb krém minden bőrtípusra. Még a pattanásokon is segített, nem tömíti el a pórusokat, és a bőr gyönyörűen hidratált utána. Smink alá is tökéletesen illik.
Már körülbelül 1-2 éve hűségesen használom ezt a krémet, és még mindig igaz, hogy még nem találtam jobbat. A Ksisters-en keresztül fedeztem fel, és ez egyike volt azoknak a vásárlásoknak, amelyekhez az ember nem akar visszatérni, hogy valami mást próbáljon ki. Nagyon tetszik a Pyunkang Yul márka minimalizmusa és története – semmi felesleges, csak egy funkcionális összetétel, ami pontosan azt teszi, amit kell. És ez a krém egyértelmű bizonyíték erre. Csodálatosan hidratál, a bőr puha, kényelmes és táplált utána. Ami számomra a legfontosabb – nem csíp, nem irritálja és nem húzza meg a bőrt, még akkor sem, ha érzékenyebb. Nagy pluszt adok a csomagban található mini spatulának is. Ennek köszönhetően a használat során megmarad a higiénia, amit nagyon értékelek, ha tégelyes krémeket használok. Sok krémet kipróbáltam már, de a legtöbbjük csípett, vagy rövid idő után kiszárította a bőröm. Ez még soha nem történt meg velem ezzel a krémmel. Számomra ez egy olyan biztos dolog, amihez mindig visszatérek, és jelenleg nem kell pótlást keresnem :)
Nagyon könnyű és gyengéd krém, ami nem irritálja a bőrt, a nagy kiszerelés sokáig elég, a nővéremnek is megfelel, akinek nagyon érzékeny a bőre, és minden után bőrpír vagy irritáció jelentkezik pattanások formájában, minden bőrtípusra alkalmas, csak ajánlani tudom, retinollal és tonikkal kombinálom, reggel és este használom, összességében nagyon szeretem a koreai kozmetikumokat, sajnálom, hogy nem fedeztem fel korábban, a nyolcéves lányom is itt-ott használja, szereti kipróbálni a termékeimet, biztosan kipróbálok még több terméket ettől a márkától, ezt a krémet az ügyfelem ajánlására vettem, aki érdeklődik a kozmetikumok iránt, és jobban ért hozzá, mint én, és az ő típusai nagyon illenek rám, nekem 40+ feletti a bőröm, szóval a hidratálás sosem elég, tanulom rétegezni a termékeket, és ezt szinte mindennel kombinálhatom, nagy előnye a rendelés gyors feldolgozása és a villámgyors szállítás, kiváló egy SPF-es krém alá, alig várom a nyarat, amikor kipróbálom a tengerparton, és remélem, hogy télen is olyan jól fog működni, mint most. Mindenképpen ajánlani fogom a különböző korú, dehidratált bőrű ügyfeleimnek is.
Körülbelül 2 éve fedeztem fel ezt a krémet, és azóta hűséges vagyok hozzá. Szó szerint megmentette a száraz és érzékeny bőrömet. Imádom, és újra és újra megveszem.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.