Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 35
Ajándékba kaptam, de azt kell mondanom, hogy nagyszerű. Magamnak adtam, mert száraz a bőröm. Én is kipróbáltam, és a zsíros bőrömnek sem volt problémája ezzel a krémmel. Hamarosan kipróbálom, de 100%-ig megrendelem majd anyukámnak az ünnepre.
Kiváló éjszakai krém (és nappali krém) "száraz bőrre". Csodálatosan hidratálja a bőrt, és reggelre is rugalmas és puha marad. Ráadásul 100 ml-es kiszerelésben kapható, ami nagyon sokáig elég. Állandóan ezt veszem.
Hidegebb idoben tokeletes hidratalast ad, szerintem estere a legmegfelelobb hasznalni mert kicsit nehez krem de masnap reggelre gyonyoru bort eredmenyez. Nagyon tetszik az applikator ami a csomagolasban van.
A krém nagyszerű, nem irritálja a bőrt és jól beszívódik. Tetszik, hogy illatmentes - az érzékeny bőrömre. A nagy kiszerelés sokáig elég. Gyönyörűen hidratál, ahogy a minimalista neve is sugallja, valóban táplál.
Ideális télre, gyorsan felszívódik és igazán tápláló.
A krém nem illatosított, ami jó, mert némelyik tényleg illatosított. Az állaga puha, nem ragad, gyorsan beszívódik, nem pirosít vagy csíp. Majd meglátjuk a hatását, de a könnyedségének köszönhetően szerintem ideális lesz télre. A krémes gombóc is jó, nem minden gyártó adja.
Az arcbőr sokkal puhább textúrájú.
A krémet én is használom( száraz öregedő bőr) illetve a lànyom is kamasz bőr. Mindkettőnknek megfekelő, pattanásokat sem okoz, kellemes állag, illat mentes . Ajánlom. Plussz pont h nagy kiszerelés, és remekül terül, sokáig rlég
Érzékeny a bőröm, és ez a krém hidratál. Mindenképpen ajánlom. Nagyszerű ár a kapott mennyiségért
Nagyon kellemes krém a téli napokra, sűrűbb textúrájú, mely puhítja a bőrt, ha száraz és feszes. Nincs szaga. 100 ml nagy mennyiség télre!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.