Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 155
Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyobb kiszerelést is. Nem folyik le, jól hidratál, az első pár percben tapad (ami logikus), aztán egyáltalán nem érződik a bőrön, bár elég sűrű. Nem voltak bőrreakciók, például kiütések vagy hasonlók. A nagy krémhez egy szép kanál is járt a készletben, hogy ne kerüljön az ujjammal a tégelybe, ami szintén nagyon klassz🔥
Csodálatosan hidratál
Jó krém, jól hidratálja a bőrt, biztosan rendelek még párszor!
Nagyon finom és hidratáló krém!! Ha szomjas a bőröd, ez a tökéletes. Már néhány napja használom, és csak az esti rutinomhoz, és ébredés után nagyon puha a bőröm. Nem láttam különbséget a finom ráncokban, de talán még túl korai lenne. A krémhez egy kis spatula is járt, így nem kell a tégelybe nyúlni. Imádtam ezt a részletet.
Ez a legjobb krém, amit valaha használtam. Csodálatosan hidratálja a bőröm. Már rendelem is a második tégelyt.👌👌👌
Ez a következő csomagom, amit a Kristers-nél rendeltem❤️ pattanásos, kombinált, száraz bőrre, kötelező darab🫶
Éjszaka kentem fel, és reggel duzzadtan ébredtem. Egész nap nem múlt el. Allergiás reakció ide vagy oda. Ez a legrosszabb krém, amit valaha használtam.
Ajánlom, szuper krém!
Kiváló krém, ajánlom!
Megvettem ezt a terméket, és most a bőröm valóban hidratált. Sérült a bőrvédő rétegem, és eddig semmi sem tudta eléggé hidratálni, különösen azokon a területeken, ahol száraz voltam. A krém használata után a bőröm teljesen sima és jól táplált. Az állaga csodálatos. Nagyon ajánlom!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.