Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 116
Már majdnem 2 éve használom, és ez az egyik legjobb krém problémás, dermatitisszel és irritációval küzdő bőrre. Az állaga nagyon könnyű, gyengéd és gyorsan beszívódik anélkül, hogy zsíros vagy ragacsos lenne.
Szuper
Nagyon könnyű, gyorsan beszívódik és jól hidratálja a bőrt. Illatmentes, amit nagyon értékelek. Egészséges kinézetű és puha tapintású bőrt hagy maga után. Nagyon ajánlom!
Ezt a terméket az esti rutinom kiegészítésére használom. Egy hét használat után jelentősen javult a bőröm minősége. Kombinált/zsíros bőröm van, és a géles állagának köszönhetően jól hidratálja a bőröm anélkül, hogy elnehezítené. Azok, akik azt hiszik, hogy a zsíros bőr mentesíti őket a hidratálókrémek használatától, nem is tudják, mennyit veszítenek a bőrük minőségéből, mert a megfelelő hidratálás nem biztosított, és a bőr hajlamosabb a védőréteg károsodására. Szívből ajánlom a skin1004 termékeit, amelyeket különféle bőrproblémákra fejlesztettek ki.
A Ksisters ajánlása után reménykedtem, és egyáltalán nem kételkedtem benne, hogy a krém rossz lesz, de őszintén szólva nem szeretem a krémet, mert túl gél állagú számomra, és a felvitel után hamar "lime" érzést hagy a bőrömön. Kellemesen hidratál, de a zsíros, érzékeny bőrömnek túl gél alapú. Az egyetlen előnye, hogy este felkenve a bőr szépen "kész", sima másnapra. De ennyi. Legközelebb veszek valami mást.
Now it’s in my skincare every evening, very good calming gel, I like it. Also I am using toner and serum, and I see result.
Nagyon szokatlan és kellemes állagú, kis mennyiséget vettem belőle kipróbálásra, fogok még rendelni😊
A krém nagyon könnyű, gélszerű állagú, és tökéletes zsíros és kombinált bőrre – pontosan erre van szükségem. Ez már a harmadik üvegem, és biztosan fogok még venni. Nagyon ajánlom.
Ez a legjobb krém, amit valaha használtam. Kombinált, érzékeny a bőröm, és 30 ml-t rendeltem kipróbálásra. Minden nap reggel és este kenem, körülbelül másfél hónapig tartott, ami elég hosszú idő ekkora mennyiséghez képest. Ennek eredményeként nagyon tetszett, a bőröm nagyon puha és sima lett. Maga az állaga gélszerű, de nem hagy ragacsos érzetet. Elég gyorsan beszívódik, de nem egy pillanat alatt, így nyugodtan lehet kenni. Talán télre túl könnyű lesz, de tavaszra-nyárra szerintem ideális. Mindenképpen rendelek majd nagyobb mennyiséget, azt javaslom, próbáld ki.
A gélszerű állag kezdetben enyhén ragacsosnak érződik, de egy idő után teljesen beszívódik. Még túl korai lenne megmondani, hogy valóban nyugtat-e, de smink alá tökéletes.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.