Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 17
kiváló szemkörnyékápoló krém, kellően hidratál, még az érzékeny bőrömnek is kellemes, a nagy kiszerelés pedig nagy plusz!
Nagyon jó szemkörnyékápoló krém! Nagyon jól hidratál és segít a szem alatti finom ráncokon. Nincs különösebb illata, nem okoz irritációt és gyorsan beszívódik! A kiszerelés mérete is nagy, és az ára is kiváló!
Nagyon selymesen sima krém, könnyű, nem nehézkesnek érződik, jó a szemkörnyék hidratálására. Régóta használtam a teszt előtt, nem éreztem drasztikus változást a szemkörnyéki bőrömön vagy a ráncokon, de nagyon szeretem ezt a krémet a száraz bőröm hidratálására, és jól is áll rajta. Ajánlom, és a jövőben is használni fogom.
Jól hidratál és enyhén feszesíti a bőrt. Nem csípi a szemet, gyorsan beszívódik, és nagyon sokáig tart. Ha problémásabb, igényesebb a szemkörnyéki bőröd, például sötét karikák, puffadtság vagy ráncok, ez a krém nem fog segíteni.
Kiváló krém mindennapi használatra. A nagy kiszerelés és a jó ár is pozitívum.
A kedvenc szemkörnyékápoló krémem. Nagy kiszerelés, elfogadható áron. Elég sokáig elég - és nem is spórolok vele. 😃 Kellemesen hidratál, és gyengéden feszesíti a szem körüli bőrt is (rendszeresen kell használni). Nagyon finom illatú, krémes állagú, jól beszívódik, azt mondanám, hogy még érzékeny bőrre is alkalmas. Ajánlom! - ez a második csomagom.
Néhány hónapja használom a krémet, és azt vettem észre, hogy a szemkörnyékem hidratáltabb és rugalmasabb. A krém gyorsan beszívódik, finom, gyengéd illata van. Minden ajánlás, ideális ápoláshoz és hidratáláshoz, és megfizethető nagy csomagolással.
Még csak egy hete használom ezt a szemkontúrt, így semmi komoly változást nem vettem észre. A sötét karikák nem halványodtak ki, de azt hiszem, még néhány napba telhet, amíg látni fogjuk az eredményeket. Még mindig nagyon hidratál és nem ragad.
Minden nap használom ezt a terméket
Nem látok semmi változást, de a szemem környéke hidratált és ez a fő, szóval nekem nagyon bevált. Árban és mennyiségben is nagyon jó.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.