Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
Egy gyönyörű rúzs, ami hidratál, és felkenéskor szinte elolvad az ajkakon. Egy apró hibával kaptam meg, nem sikerült jól, de összességében nagyszerű.
Előtte kipróbáltam a No.01 Pure árnyalatot, és nagyon elégedett voltam – még kétszer is megrendeltem. Most úgy döntöttem, hogy kipróbálom a No.02 Rosy Plum árnyalatot, és most sem csalódtam. A balzsam nagyon kellemesen hidratálja az ajkakat, de az árnyalat lágy és természetes, nem túl élénk. Tökéletes tavaszra.
Nagyszerű ajakbalzsam! Nem tolerálok sok ajakbalzsamot, de ez az egyik kevés, amit tudok használni. Nagyon krémes, kellemes illatú, és sokáig hidratálja az ajkaimat! Biztosan újra fogom venni!
Nagyon kellemes ajakbalzsam természetes, átlátszó fénnyel. A No.01 Pure árnyalat egészséges „ragyogás” hatást kölcsönöz az ajkaknak anélkül, hogy a színe túl intenzív lenne – ideális mindennapi használatra. Az állaga elolvad az ajkakon, azok puhává és jól hidratálttá válnak ragacsos érzet nélkül. Másodszorra rendeltem, mert a minőség valóban megfelel az elvárásaimnak. Mindenképpen az egyik kedvencem.
A Kaine Glow Melting ajakbalzsam 02 Rosy Plum árnyalatban kellemesen meglepett. Gyönyörű fényt ad az ajkaknak, gyengéden rózsaszínre festi őket, miközben szépen hidratálja is őket. Nem erősen pigmentált vagy fed, így az eredmény meglehetősen természetes, ideális mindennapi viseletre. Előnye, hogy nem ragad. Az is tetszik, hogy nincs illata, és a csomagolása is nagyon szép.
Finom színű és nagyon hidratáló balzsam. Már a harmadik csomagom van meg, ez lett a kedvenc termékem.
A Rosy Plum árnyalat pontosan az, amit kerestem. A balzsam kellemes, nem ragad.
Tetszik ez a rúzs. Inkább egy színezett balzsam. Az ajkaimat nehéz hidratálni. De ez a balzsam megteszi a hatását. Azt mondanám, hogy a színe nagyon sokoldalú. De finom és nem túl tartós. Inkább a jó ápolásról szól. A képen az ajkak láthatók előtte és utána. A rúzsnak nagyon szép, stílusos csomagolása van.
Ez a balzsam vajként olvad az ajkakon és nagyon hidratál! Remek fényt hagy maga után, az ajkak pedig szuperpuhák, ajánlom.
Nagyon jó ajakbalzsam, nagyon hidratál és a színe (rózsaszín) nagyon természetesnek tűnik az ajkakon.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.