Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 130
Már sok arctisztítót kipróbáltam, de ez valami más! Krémes, remekül eltávolítja a sminket, és közben hidratálja a bőröm. Már elhasználtam párat, és folyamatosan veszek egy újat. Odaadtam pár barátomnak, hogy próbálják ki, és ők is megvették :) Imádom, csak ajánlani tudom!
Miután online dicséreteket hallottam róla, csábítónak találtam, hogy kipróbáljam ezt a balzsamot. Sajnos nem tetszett az állaga. A szilárd vajas formula, ami az ujjaim alatt elolvad, egyszerűen nem működik nálam – sokkal jobban szeretem a géleket vagy a folyékony olajokat. Maga a termék nem rossz, de az egyedi állaga miatt nem fogom újra megvenni.
Az esti arctisztítási rutinomhoz vettem, isteni! Gyengéden, finoman és tisztán tisztít 🥰 A bőröm imádja 😻
A balzsam kellemes, nagyon jól tisztít, nem csípi a szemet, de nekem kiütéseket okozott....
Már régóta szerettem volna megvenni ezt a tisztító balzsamot. Sok jó véleményt hallottam róla. Végre kipróbálhattam az arcomon. Tényleg minden dicséretet megérdemel. Az arcom tisztításának első lépéseként használom. Hatékonyan és gyengéden eltávolítja a sminket. És ez a balzsam annyira kellemes az arcomnak, hogy sokáig nem akarom lemosni az esti rutinom során. Nagyon ajánlom. És a "Ksisters" weboldalt is ajánlom. Olyan emberek dolgoznak itt, akiknek határozottan fontosak az ügyfeleik és a hírnevük. Nagyon gyorsan válaszoltak a kérésemre. Rendkívül kellemes volt. Továbbra is fogok itt rendelni, és mindenkinek ajánlom ezt a weboldalt.
Kellemes állaga van, finom illata van és tökéletesen tisztít!
Kiváló balzsam! Bőrrel érintkezve megolvad, vízzel érintkezve emulgeálódik, és hatékonyan eltávolítja a sminket. Nem szárítja ki a bőrt, és kellemes, enyhén gyógynövényes illata van. Nagyon ajánlom!
Kiváló balzsam. Több márkát is kipróbáltam már, és eddig mindegyik megfelelt nekem, és ez sem kivétel. Kellemesen könnyű textúrája van, valamint finom illata. Nagyon jól eltávolítja a sminket és tisztítja a bőrt. Nagyon elégedett vagyok ☺️
A legtöbb sminklemosó balzsam irritálja a szemem, de ez a termék az egyetlen, ami nem. Gyönyörűen eltávolítja a vízálló szempillaspirált és a tartós rúzst. Nem feszül a bőröm a lemosása után, ami nagy plusz.
Nagyon elégedett vagyok ezzel a balzsammal, kellemes az állaga és jól kenhető.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.