Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 116
Éjszakára használom, jól beszívódik és hidratálja a bőrt.
Már két napja használom ezt a krémet. Fantasztikus terméknek tűnik. Azonnal észrevehető az állaga: szálas, a csiganyálkának köszönhetően. Aztán nagyon könnyű és gyorsan beszívódik. Az arcom azonnal hidratált és ragyogóbb lesz. Érett bőröm van, és úgy tűnik, nekem megfelelő. Meglátom, hogy a sötét foltok idővel elhalványulnak-e. Egyelőre elégedett vagyok.
Először izgatott voltam ettől a terméktől, zsíros és pattanásokra hajlamos a bőröm, de egy idő után feszülőnek érzem a bőröm. Nappal smink alá nagyszerű, de éjszaka a bőrömnek valami táplálóbbra van szüksége.
Nagyon szeretem ezt a mucinos és kollagénes krémet, bár valami hiányzik belőle a Cosrx-hez képest. A nagy mínusz, hogy csak tégelyes kiszerelésben van, és ezért elég sok, ezért le is vontam egy csillagot. De hosszan tartó használattal gyönyörűen táplálja és ragyogóvá teszi a bőrt.
Ajánlom ezt a krémet, a bőröm állapota sokat javult a rendszeres használattól. Több mint 2 hónapja használom, és még mindig körülbelül a fele van meg a terméknek. Használat után a bőröm ragyog, és a hatása 7 órán át tart (nem használtam régebben).
A Coxir Black Snail Collagen Cream öregedésgátló arckrémet használom, és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. A krém csiganyálkahártyát és kollagént tartalmaz, amelyek jól hidratálják a bőrt, és segítenek megőrizni rugalmasságát és egészséges megjelenését. Száraz a bőröm, ezért fontos számomra, hogy a krém mélyen táplálja - és ez a termék nagyszerűen teszi ezt. Használat után a bőr puhább, simább és ápoltabbnak tűnik. Az állaga kellemes, jól eloszlik a bőrön, és nem okoz kellemetlenséget. Az arc utána gyönyörű, enyhén ragyogó megjelenésű. Összességében a krém nagyon pozitív benyomást hagyott - jó választás a száraz bőr hidratálására és ápolására. Azt hiszem, újra fogom vásárolni 😊
A krém nagyszerű, de valószínűleg inkább kombinált bőrre való. :) De egyébként nagyszerű, szépen beszívódik, nem hagy zsíros filmet.
A krém rugalmas (csigaszerű), de nem szívódik fel könnyen, ezért inkább estére való, mert ha a reggeli rutinod utolsó lépéseként kened fel, nem fog sokáig felszívódni, ha pedig továbbra is használsz fényvédőt, egy leválható filmréteget képez...
Mindenkinek ajánlom ezt a krémet, szuper az állaga, és nem okoz allergiát.
Tetszett a krém szokatlan állaga. Valóban hidratál, de úgy éreztem, hogy több puhításra lenne szüksége. A bőröm nem volt száraz, de kicsit feszülő érzést érzett. Talán nyárra jobban illik.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.