Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 22
Többször is használom, a tonik gyorsan elfogy, a szérum és a krém viszont elég sokáig. Rendszeres használattal a bőr üde és jó állapotban van.
Ez volt az első koreai termék, amit vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Látványos az eredmény, amit még a kozmetikusom is észre vett. :)
Nagyszerű termékeket rendeltem és ragyog a bőröm 😍 Csak ajánlani tudom őket. Kifejezetten az öregedő bőrömre rendeltem ezt ☺️ Még nincsenek ráncaim, és ezeknek a termékeknek köszönhetően nem is lesznek.
Beleszerettem ebbe a kombinációba....az első használat után érzem, hogy feszesebb lett az arcom. A ráncok kisebbek...a krémnek hihetetlen illata van. Biztosan újra fogok rendelni, ha elfogy.
A vélemények alapján vettem meg ezt, és nagyon örülök, hogy megtettem. Érzékeny a bőröm, 42 éves vagyok, és már kezdtem mutatkozni rajtam az öregedés jelei. Régebben voltak finom ráncaim a szemem alatt, de most sokkal kevesebb van, de reggelente még mindig szükségem van hidratálásra! Ezt a krémet és az egész sorozatot este kenem fel! Nagyon ajánlom! Az eredmények fantasztikusak!
A csomagjaim mindig időben érkeznek meg, ízlésesen becsomagolva vannak, és mindig örülök, ha ajándékokat kapok a rendelésem mellé minta formájában ❤️😉😘 Az is mindig örömmel tölt el, hogy még a Niva-i és az új Avion-i hagyományos üzletekben is kapok mintákat. A karácsony előtti utolsó egy fém zseton volt, a karácsonyi bálon pedig egy C-vitamin szérumot kaptam a SomeBy Me-től ❤️🙏🏼👌
Szia 🙂, Ezt a teljes szettet használom az esti rutinomban. Emulzió, tonik, szérum és végül krém. Már második éve használom a szérumot. 10/10-et ajánlok. Kifejezetten ezt a termékcsaládot ajánlom 40 éves kortól az érett bőrre. 47 éves vagyok, és a bőröm hajlamos az allergiás reakciókra, egyik terméked sem okozott allergiát, sőt, kombináltam őket, sőt, látom a kozmetikumok hatását, kiváló, köszönöm 🙏🏼❤️👌👌👌
Reggeli és esti használat után, 3 nap múlva már saját magad is látni fogod a különbséget, az eredmény olyan, mint a Botox után, és fájdalommentes. Régóta használom a 7. csomagot, és semmiért sem cserélném el. Amíg meg nem ismertem a terméket, félévente jártam Botoxra, most már nem fogom elfelejteni a Botoxot. Ajánlom.
Ez már a harmadik szettem. Imádom ezt az öregedő bőrre való termékcsaládot. Összegző hatása van.
47 éves vagyok, és valami olyasmit kerestem, ami tényleg működik – nemcsak hidratálja a bőrt, hanem segít visszaállítani a feszességét, javítja az arc oválisát és simítja a ráncokat. Ez a szett egy professzionális otthoni kezelés – a tonik, az ampulla, az emulzió és a krém együtt egy jól átgondolt ápolási rendszert alkotnak. Mezorollerrel (0,25 mm) is használom, ami lenyűgöző eredményeket ad – a bőr szivacsként szívja fel a termékeket, már néhány nap után feszes és ragyogó. Vásárlás előtt mesterséges intelligencia segítségével ellenőriztem az összetételt – peptideket, kollagént és elasztint tartalmaz – pontosan amire a bőrömnek szüksége van. A csomag gyorsan megérkezett, gyönyörűen csomagolva és mintákkal tele – nekik köszönhetően új kozmetikumokat fedezek fel. Ez több, mint vásárlás – ez lélekkel teli gondoskodás. Mindenképpen ajánlom azoknak a nőknek, akik valódi hatásokra és átgondolt gondoskodásra vágynak. 💚
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.