Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 31
A balzsam nagyszerű
Kipróbáltam egy kis kiszerelést, és nem igazán tetszett ez a maszk. Nem találom annyira hidratálónak és táplálónak, mint más termékeket. Nem nyűgözött le, és nem is okozott teljes csalódást.
A maszk nagyszerű. A hajam láthatóan egészségesebb és hidratáltabb.
Jó hajpakolás, kiváló a hajamra, a göndör, szőkére festett hajra.
Ez a hajpakolás nagyszerű, puhábbá és egészségesebbé teszi a hajamat, sampont is vettem hozzá.
Ez egy nagyszerű maszk, amely tökéletesen táplálja a hajat. Használat után puha, rugalmas és jól hidratált lesz.
Nagyszerű balzsam! Már egy használat után is látszik az eredmény :) Sérült a hajam, hajlamos vagyok a gubancolódásra és a hullásra. Ez a balzsam károsítás nélkül kibontja a hajam. A hajam hidratált és puha! A balzsam nem zsírosítja a hajam! Ajánlom; vettem egy nagyobb üvegcsét, és a barátaimnak is ajánlottam! :)
A legeslegjobb hajpakolás amint valaha használtam! Hihetetlenül puha és fényes a hajam tőle. Már a második flakonnal használom, nálam teljesen kiváltotta a hajbalzsam használatát.
Még tesztelem a terméket, meglátom, milyen eredményt hoz az első használat után, de nagyon elégedett vagyok a csomagolással és különösen a benne lévő termék mennyiségével! Hatalmas plusz a K-sisters-nek! Tényleg, először szkeptikus voltam ilyen áron, de összehasonlíthatatlanul kevés a többi koreai kozmetikai webshop termékeivel - szóval megérte a vásárlás :))
Nagyszerű száraz, sérült hajra
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.