Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 11
Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, örültem neki, hisz 75g krém sokáig kitart, végül el is használtam. Nem olyan nagy dolog, egy teljesen átlagos gélkrém, az árából dupla ennyit veszek, ami még jobb is. Lejárt szőlős üdítőital illata van, az csalódás volt, mivel kellemesebbre számítottam. Hidratálni hidratál, de nem szívódik be, így reggelre egy ragacsos, ha nem is szilikonos, de plasztikus érzést hagy hátra, ezért mindenképp le kell mosni. Ajándéka remek volt, viszont nem vásárolnám meg. A márka eddig számomra csupán csalódás volt.
Ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Nagyon szeretem ezt a krémet, normál bőr típusú vagyok. Reggel szoktam használni, meg szépíti és kisimítja a fáradt arcomat. Selymes hatású a bőrön. Hamar beszívódik a bőrbe. Az illata nagyon szolid. Csak ajánlani tudom!
Nem volt jó a bőrömnek.
It is heavy cream - it is true. But keep in mind that it has lifting effect and it is better to use at night! Every morning I woke up with "refreshed" glowing (not oily) skin! I have combination skin:dry around nose and on cheeks,also dehydrated, and oily T zone. It was perfect for my skin and I am loving it! Also would like to thank KSisters for such generous gift and let them know, that I would happy to receive it again ahahah <3
Ajándékba érkezett, 50 euró feletti költésért.
Rendelésem mellé ajándékként kaptam egy teljes, 75 ml-es kiszerelést. Kombinált bőröm van, zsíros T vonallal, főleg a homlokomon. Emellett a bőröm az állam környékén rosaeceas is. A krém eléggé nehéz a bőrömnek, olyan érzetem van a használatakor, mintha egy réteg maradna a bőrömön belőle, ami nem tud felszívódni. Este szoktam használni, de reggelre eléggé zsíros és fényes a bőröm tőle. A hidratáló hatásával meg vagyok elégedve, de ez a krém nem az én bőrtípusomra való. Akinek száraz a bőre, biztosan, hogy nagyon jó. De kombinált, zsírosodó bőrre nem kellemes a használata.
Отримала цей крем у подарунок до мого замовлення і я приємно здивована, це чудовий ліфтинг-крем. Він повністю виконує свої функції: розгладжує, зволожує та наповнює шкіру. Я використовую його на ніч (бо на день він для мене за важкий), і на ранок моя шкіра сяє. Обовʼязково замовлю ще
Imádom ezt a terméket, már többször is újravettem. Intenzíven táplál, hidratál és puhít. Bár a melegebb időszakban egy kicsit nehéz lehet a normál bőrömnek, éjszakára így is használom, és reggelre mindig nagyon szép eredményt kapok. Külön köszönet a Ksisters, amiért ajándékként elküldték ezt a terméket. Nagyon kellemes és váratlanul nagylelkű meglepetés volt :3
Ajándékba kaptam egy mintát a rendelésem mellé, nagyon tetszett, hogy milyen érzés a bőrön és milyen végeredményt hagy maga után a krém. Nincsen erős aromája, nagyon könnyű és kellemes illata van. Gyorsan beszívódik a bőrbe, ragyogó végeredményt hagy maga után, nem ragacsos, de nem is mondhatnám, hogy kifejezetten könnyű, mindenképpen egy réteget képez, ami hideg időben védőrétegként működik. Talán megveszem a teljes kiszerelést :)
Ajándékba kaptam egy mintát ebből a krémből a rendelésem mellé, és azt kell mondanom, hogy húúú 👌 nagyszerű az állaga, könnyen felvihető és gyönyörűen puhává teszi a bőröm.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.