Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 53
Ajánlom
Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, annyira jó maszk, hogy biztos venni fogok még belőle!
Gyakran kapom ajándékba ezt a maszkot a rendelésem mellé. Szeretem használni, de nincs benne semmi "wow" faktor.
Jó arcmaszk, jól hidratál, kellemes illata van, de az emulzió levétel után kicsit ragacsos az arcon.
Kellemes, mert hűvös és nedves, de nagyjából ennyi. Más márkáknál gyakrabban találsz olyan koncentrációjú hatóanyagokat, amelyek valóban változást hoznak.
Sajnos nekem nem vált be. Nagyon csípte az arcom mindenhol
Felvittem a maszkot a megmosott arcomra, és egy idő után csípni kezdett. Hidratáló maszknak kellene lennie, de csak irritálta az arcomat.
Nagyon tetszett.
Ez már a második alkalom, hogy használom; könnyen felvihető és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Ajánlom este lefekvés előtt használni.
Tetszett az érzet és maga a termék, az anyaga és az, hogy milyen könnyű használni.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.