Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 56
Nagyon tetszett ez a maszk 😛💚Nem számítottam semmi "wow"-ra, de nagyon kellemes meglepetés volt.
Ajánlom
Elégedettség
Érzékeny bőrre abszolút nem való.
Egy hosszú nap után tökéletes a bőrömnek
Látványos eredményt nyújtott. :)
A maszkot ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Nagyon elégedett vagyok vele. Enyhén hűsítő hatása van, és a bőröm szépen hidratált és puha utána. Azt hiszem, legközelebb is megveszem.
Nagyszerű maszk, érzékeny a bőröm, nem irritálja a bőrt, gyengéden hűsít és hidratál.❤️
Ajánlom
Kellemesen hűsítő érzés (nem fagyos, ami plusz pont) - gazdagon hidratál, mélyen. Tökéletesen telített.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.