Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 41
Ajánlom
Ez a maszk zseniális. A bőröm szuper tápláltnak érződik. Nagyon ajánlom.
Fantasztikus arcmaszk, amely azonnal hidratál, ragyogást és nyugtatást biztosít
A csomaghoz járt, nagyon szerette a bőröm, tuti veszek a kövi rendelésemhez!
Gyakran használok maszkokat, és ez szuper.
Ezt a maszkot ajándékba kaptam a rendelésem mellé, körülbelül kétszer próbáltam ki, és nem sokat használt, nem vettem észre semmilyen jelentős hidratálást.
Kiváló
Imádom az arcmaszkokat, ezt ajándékba kaptam, nagyszerű, ajánlom.
Már két éve a kkul maszkok rendszeresen szerepelnek gazdag kendőmaszk-gyűjteményemben. Általánosságban elmondható, hogy az ár-érték arány messze a vártnál magasabb. Mindennapi használatra érdemes megvenni, amikor egy kis felfrissülésre, hidratálásra van szükség. Mindet kipróbáltam, soha nem irritálta a bőröm (vegyes, érzékeny, érett, gyulladásra hajlamos bőröm van). Ennek a zöld teásnak valamivel sűrűbb az állaga, mint például a kék hyaluronnak, ami számomra további előny (bár a kéket nagyon szeretem, de vékony és gyűrődik), rengeteg szérum van arcra, nyakra, dekoltázsra, sőt az egész kézre is. 1 euróért fantasztikus napi gyors felfrissülés👌🫶
Ezt a maszkot ingyen kaptam a rendelésem mellé, és nagyon meglepődtem a hatáson – tényleg látni lehetett a különbséget, nagyon sima lett a bőröm. Elegendő esszencia van benne ahhoz, hogy az egész dekoltázsomat kezelje.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.