100%-os hidratálásImádom, imádom, imádom ezt a tonikot. Hidratálja a bőröm és segít csillapítani a pirosságot. Nagyon vizes állagú, nem ragacsos. Januárban rendeltem, és ebben a hónapban elfogyott, szóval nagTöbb információ
10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
elsőre azt hittem semmi különöstipikusan az egy használatból nem lehet eldönteni, hogy milyen esete. Sárga, enyhén folyós, illatmentes kis termék. Megvettem, azt hittem nem leszünk jó barátok, de azóta mégis újravettem.
Egy álom :)Ez volt az első koreai termék, amit vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Látványos az eredmény, amit még a kozmetikusom is észre vett. :)
Peach 70 Niacin SzérumEz már a második alkalom, hogy ezt a szérumot vettem, és nagyon tetszik. Csökkent a komedonok száma, és a bőrtónusom is kicsit kiegyenlítődött.
Round lab hidratálóSzuper hidratáló, ami könnyű állaga miatt nálam top lett. Nem nehezíti el a bőrömet, gyorsan beszívódik és finom, selymes érzetet hagy maga után.
Az én értett bőrömnek és tini lànyomnál is nTöbb információ