Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 64
Öregedett és nagyon érzékeny a bőröm, aminek mindig hiányzik a nedvesség, és nagyon könnyen irritálódik. A gél tökéletesen megfelel nekem. Még mindig kicsit feszesíti a bőrt, de nem kritikusan. A klassz az egészben, hogy egy hét használat után a bőr selyemhez hasonló lett, nagyon puha és kellemes tapintású. A gél nagyon jól habzik, nagyon óvatosnak kell lenni az adagolásnál, mert nagyon folyékony, és könnyű túl sokat kinyomni belőle.
Szeretem ezt a márkát. Nekem is van ebből a termékcsaládból származó tonikom, és nagyszerű. Illatmentes és gyengéd. Kézzel aktiválva felhabzik.
Száraz bőrre is alkalmas, nem szárít, ajánlom 👍🏼
Kellemes tisztító gél, illatmentes, nem irritálja a bőrt, száraz bőrre is alkalmas.
A gél tényleg nagyszerű. Van egy sajátos "illata", mivel illatmentes. Először meg kellett szoknom, de a tisztítás utáni érzés csodálatos. A bőr puha, friss és tónusos. Mindenképpen a rutinom része lesz.
Szóval, ahogy a cím is sugallja, ez a legjobb reggeli lemosó, amit valaha használtam. Tiszta érzést hagy maga után, anélkül, hogy feszülő vagy száraz lenne a bőröm. Lehet, hogy közhelyesen hangzik, de alig várom, hogy reggelente megmoshassam vele az arcomat. Száraz vagy kombinált bőröm van, ami a hormonális egyensúlyhiány miatt hajlamos a pattanásokra, és ez a termék tényleg tisztán tartja a bőröm. Jelenleg a második tubusomnál tartok, és körülbelül 6 hónapja használom, és látom a különbséget az előzőhöz képest.
Gyengéd tisztító gél, szépen tisztítja a bőrt és nem szárítja ki 🙂
Amiatt vásároltam meg ezt az arclemosót, mert remek ajánlásokat hallottam róla. Ettől fellelkesedve úgy álltam hozzá, hogy majd ez egy csodaszer lesz. Nem. Egy átlagos vízbazisú arclemosó. Az alapillata valamelyest furcsa, nem kellemes, számomra nem éppen a leghidratáltabb érzetet hagyta hátra, inkább egy kissé összehúzó érzést, és tényleg semmilyen pozitív változást nem tapasztalam, amíg használtam. Ártani sem ártott szerencsére, nem alakultak ki a használata miatt pattanások az arcomon, nem volt irritált utána a bőröm, de nem is győzött meg, hogy én ezt a terméket újravásároljam. Persze ezt felhasználója váltogatja, valakinek bevált, valakinek pedig áll rendelkezésre jobb alternatíva is.
nagyon gyengéd, nem irritáló, csak kevés kell belőle, illatanyagmentes... igazán kiváló
Kellemes, könnyű habbal és felvitel után lenyűgöző
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.