Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 8
Ez egy isteni áldás!!! Akne utáni és pattanásos bőröm van (vegyes bőr). Ezelőtt drogériás arctisztítókat (Avene, Bioderma) próbáltam. Feszülő érzést adtak a bőrömnek. Ez a tisztító gél nem feszülő érzést kelt, gyengéden tisztít, és nagyon gazdaságos!
Jó arclemosó gél, de semmi különös. Illatmentes, érzékeny bőrre. Azonban nem tolerálom tökéletesen. Nagyon száraz, atópiás bőröm van. Többre számítottam.
Mega ajánlott!
Egy nagyon jó napi arctisztító gél. Kombinált, zsírosodásra és reaktivitásra hajlamos bőröm van, és ez a termék tökéletesen bevált. A gél nagyon gyengéd, illatmentes, nem irritálja a bőrt, és nem okoz bőrpírt. Ugyanakkor hatékonyan tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút anélkül, hogy feszülő vagy "csikorgó" érzést hagyna maga után. Mosás után a bőr nyugodt, kényelmes és nem száraz. Nagyszerű választás rendszeres használatra, különösen érzékeny bőr esetén.
Imádom a Celimax termékeket, és visszatérő vásárló vagyok. Legyen szó szérumról, krémről vagy tonikról, nagyon szeretem őket, és mindenkinek ajánlom, akinek száraz, érzékeny a bőre. A Celimax szérum különösen jó ősszel és télen; azonnal felszívódik. Akár krémként is felvihetem a szérumot, és olyan puhává és simává varázsolja a száraz kezeimet.
Végre találtam egy terméket, ami nem szárítja ki annyira a bőrömet, hogy mosáskor feszülőnek érezzem. A gél nagyon kellemes használni, jól habzik, és tökéletesen tisztít anélkül, hogy kiszárítaná az arcomat. A bőröm hajlamos a pattanásokra, de ez a termék nem okozott semmilyen problémát. Ráadásul elég tartós is – a képen a tégely látható 1,5 hónapos napi használat után, reggel és este. Nagyon ajánlom a gyengéd tisztításhoz!
Teljesen el vagyok ragadtatva! Az egész ősz paletta egyszerűen lenyűgöző. És nagyon köszönöm az ajándékot – naptejet és rengeteg nagyszerű mintát kaptam.
10-ből 10!!! Reggeli arcmosásra vettem, szuper hidratáló és nagyon hatékony. Biztosan újra fogok vásárolni
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.