Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.









Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 338
Ez az első alkalom, hogy hidrofil olajat használok. Aggódtam, hogy nem fogja megtisztítani a bőröm, vagy hogy zsíros érzetet hagy majd maga után. De az olaj nagyon könnyű, tisztít, és tökéletesen leöblíthető.
Teljesen lenyűgözött a Centella termékcsalád. Csodálatos, finom, bársonyos állagúak. Finom, pihentető illatuk nemcsak a bőrre, hanem az érzelmekre is hatással van – megnyugtat egy munkanap után. Sokoldalúnak tartom ezt a terméket, egy apró kivétellel... egyáltalán nem távolítja el a szempillaspirált. Kétlépéses tisztítással boldogulok. Először egy másik termék, majd egy olaj, ami rögzíti. Szóval, nagyszerű termék, sminkeltávolításra nincs szükség.
Ez az olaj őrületes 🤩. Érzékeny a bőröm, ezért a micellás víz és a vattakorongok alternatíváját kerestem. De ami a legjobban meglepett, az az volt, hogy mennyire hatékonyan távolítja el a szemfestéket. Az állaga csodálatos, bársonyos; egyszerűen felviszek pár cseppet az ujjaimra és masszírozom a szemhéjamat. Nem csíp, a smink egy szempillantás alatt eltűnik, és a bőröm végre irritációmentes 🥰 Nem is gondoltam volna, hogy ez lehetséges. Nagyon ajánlom!
Ez a termék tényleg csodálatos. Tökéletes az SPF eltávolításának első lépéséhez. Sima és hidratált lesz tőle az arcod. Nagyon ajánlom! 🫶🏻
Az olaj nagyszerűen működik, nagyon jól eltávolítja a sminket és nem csípi a szemet. Kellemes illata van, és ami a legfontosabb, a bőr sem zsíros, sem száraz nem lesz a használata után. Könnyen lemosható, és viszonylag kis mennyiség is elég az egész arcra. Számomra összehasonlítható a Needly olajával, amelynek földesebb illata van. És ami fontos, nem tömíti el a problémás bőrt :)
Ajánlom
Mióta ezt használom a dupla arclemosásomhoz gyonyoru a borom. Nagyon ajanlom
Egy nagyon könnyű sminklemosó olaj. Kétlépéses tisztításra alkalmas. Kombinált bőrre is kiválóan alkalmas.
Ez az olaj könnyen és gyorsan eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Használat után a bőröm puha és tiszta lett, de nem száradt ki, az olaj nagyon könnyen lemosható. Néhány használat után a bőröm simábbnak és egyenletesebbnek érződik, a pórusaim pedig mélyen tiszták - nem képződnek új pattanások. Nagyon ajánlom a terméket.
Egy finom illatú olaj, amely tisztává, puhává és selymessé varázsolja a bőrt. Az olaj alaposan eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Különösen tetszik, hogy gázlót tartalmaz, és illik az érzékeny, pattanásos bőrömhöz. Csak kis mennyiségű termékre van szükség, így az olaj sokáig elég. Biztosan fogok még rendelni.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.