Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 102
Az olaj könnyű, inkább vízszerű, de nem túl erős, nem túl erős az illata, szépen eltávolít mindent. Ajánlom!
Nagyon jó formula, jól és gyorsan eltávolítja a sminket, kellemes illata van, nagyon ajánlom.
Kipróbálás céljából vettem, és azt hiszem, találtam egy új kedvenc terméket. Gyönyörűen eltávolítja a sminket és tisztítja a bőrt, nincs kellemetlen illata.
Egy nagyszerű termék, ami jól működik a kombinált bőrömön. Gyönyörűen feloldja az összes sminket, és eltávolítja a szennyeződéseket is. A termék kellemes állaga nagy plusz, véleményem szerint nem annyira zsíros, mint néhány más termék, amit próbáltam.
Ez a tisztítóolaj nagyon jó! Ajánlom
Ha száraz és nagyon érzékeny a bőröd, mint nekem, ez a termék tökéletes számodra. Nagyon kellemes és gyengéd tapintású a bőrön; soha nem tapasztaltam viszketést vagy égő érzést. Nagyon jól eltávolítja a sminket, és lemosás után puha tapintásúvá teszi a bőrömet. Néhány hét használat után azt is észrevettem, hogy az orromon lévő pórusok kisebbek és már nem tömődnek el. Nagyon jó minőségű termék; nem számítottam ilyen nagyszerű eredményekre.
Kétlépéses tisztítási rutinhoz használtam, először száraz arcon 30 másodpercig, majd további 30 másodpercig vízzel emulgeáltam, végül második lépésként arclemosót használtam, és mindennek ellenére elkezdtek megjelenni olyan tökéletlenségek, amik korábban nem voltak ott 🙁. De valószínűleg csak én vagyok így. Olvastam pozitív véleményeket erről az olajról, remélve, hogy működni fog nálam, de sajnos valószínűleg mégsem nekem való (száraz és érzékeny a bőröm). Micellás vízre váltottam, mert láttam, hogy szépen eltávolítja a fényvédőt az olaj helyett. Maga az olaj semmilyen illatot nem érzett, és nagyon kellemes állagú volt; a flakon felét használtam el.
Tényleg nagyon jó tisztítóolaj. Szárazabb, érzékenyebb a bőröm, hajlamos a zárt komedókra, és ez a termék nagyon bevált. Este használom az első lépésként, amikor tisztítom a bőröm. Az SPF 50-et is gond nélkül eltávolítja, a bőröm nem száraz és feszül a használata után. Már a 3. csomagom is megvan, és újra fogom venni :)
Eddig öt különböző olajat használtam, és ezt szeretem. Zsíros, pattanásokra hajlamos, érzékeny a bőröm, és sok a mitesszer az orromon. Az olaj használata után a bőröm nem száraz, és szépen eltüntette a mitesszereket. Nem pattanások jelentek meg használat után!
Már kétszer vettem ezt a terméket, és fogok még venni. A tisztítóolaj nagyon hatékonyan eltávolítja a sminket és a fényvédőt. Hosszabb használattal a pórusok méretének és a mitesszerek csökkenését vettem észre. Zselés arctisztítóval kombinálva használom, és puha tapintásúvá és nem szárazzá teszi a bőrömet.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.