Többször is újravásároltamAnnyira bevált számomra, hogy már többször is újravásároltam, továbbra is a kedvenc arcmaszkjaim közé tartozik. Jól illeszkedik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Jó szérum, deVan egy krémem ebből a termékcsaládból, és amikor szérumot választottam, úgy döntöttem, hogy nem játszom rulettet, és ugyanazt a szérumot veszem. Találtam előnyöket és hátrányokat is:
+ a szTöbb információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Tökéletes arckrém3. hónapja használom minden este utolsó rétegként az arcomra. Ismerős ajánlására vettem meg, mert sajnos túl lett hámlasztva a bőröm, de ez a krém valóban ahogy írják újjáépítette a barrier-Több információ
Arcszérum Madagascar Centella AmpouleImádom, mint minden Skin1004 szérumot. Kis extrát ad a rutinomba, még hidratáltabb és egységesebb a bőr kép utána.
Medicube PDRN Pink Peptide SerumNagy rajongója vagyok a Medicube termékeknek, különösen ennek a rózsaszín peptid szérumnak! Spóroltam pénzt egy pirosítóra, mert amióta használom, természetes pírt ad az arcomnak! És sok bókTöbb információ
Új kedvencem! :)Nagyon szuper termék, végre egy fényvédő, amitől nem érzem azt, hogy leszigeteli a bőröm. Gyorsan megszárad, nem zsírosít és nem is szárít, tökéletesen hidratált egész nap az arcom.
A Centella Tone bőrvilágosító kapszulaampulla már most lenyűgözött! ✨Csak néhány napja használom a Centella Tone Brightening Capsule Ampoule-t, de máris imádom. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. Nagyon nyugtató és hidrTöbb információ
Beplain selymes arctisztító habSzámtalan arctisztítót kipróbáltam az elmúlt 20 évben. Ezt újra is venném. Jelenleg más olyan nincs amit újra vennék. Tetszik a zöld színű csomagolása. Nagyon kevés kell belőle, remekül habzTöbb információ
Többször is újravásároltamAnnyira bevált számomra, hogy már többször is újravásároltam, továbbra is a kedvenc arcmaszkjaim közé tartozik. Jól illeszkedik, nem hagy ragacsos érzetet maga után.