Esti arcmaszkNagyon kevés elég belőle mert elég testes,kicsit zsíros az állaga.A zsíros bőröm szépen elbírja egész éjszaka.Reggelre szépen hidratált az arcom.Enyhe finom illata van. A tubus praktikus,nemTöbb információ
ImádomViszonylag sok maszkot kipróbáltam már, viszont ez nekem az abszolút kedvenc. Már másodszorra vettem újra, és még mindig azt érzem, hogy nagyon szépen tisztítja a pórusokat, csak ajánlani tuTöbb információ
Szuper Felvitelkor kellemesen meleg, használat után a bőr sima, tiszta, hidratált és tökéletesen előkészítettt a további termékek felvitelére. Én nem csak arca, hanem nyakra, sőt dekoltázsra is kenTöbb információ
Még a párom is szeretiEgy korábbi rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a krémet. Kb 2-3 hónapja használom és reggelente valóban sokkal puhább a bőröm. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle. A géles állaga miatt keTöbb információ
Szuper Imádom ezt a terméket!Én éjszakai maszkként használom és azonnal beszívja a bőröm.Kocsonyás állagú,kellemes illatú alapdarab. Csakis ajánlani tudom!
Esti arcmaszkNagyon kevés elég belőle mert elég testes,kicsit zsíros az állaga.A zsíros bőröm szépen elbírja egész éjszaka.Reggelre szépen hidratált az arcom.Enyhe finom illata van. A tubus praktikus,nemTöbb információ