Basic.Itteni ajánlások alapján vettem meg,száraz vízhiányos bőrre. Elég kis basic krém,nem egy csoda termék,időnként nekem kevés is volt.
Nem kukacosodik,elég jól beszívódik!
AjánlomMár több mint egy hónapja használom ezt a krémet, és nagyon szeretem. Zsíros, pattanásos bőröm van, és ez a krém a legjobb megoldás számomra nyárra. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros filmeTöbb információ
Arclemosó balzsamNagyon tetszik ez a lemosó, különleges textúrája van, nagyon szépen megtisztította az arcomat a sminktől. Kellemes érzetet hagyott maga után. Különösen tetszik a kis kanál, így higénikus a hTöbb információ
Szuper szemkörnyékápolóAz esti rutinom elengedhetetlen része. Testesebb, sűrűbb krém mint amire számítottam, de szépen beszívódik és valóban puha, hidratált a bőröm utána.
Kellemes szérumKifejezetten tetszik, hogy nincs illata. Gyorsan és könnyen felszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos réteget. Használat után érezhetően puhább a bőröm és a pirosságot is csökkentette már néhánTöbb információ
Harmadszorra is vásárolok!A férjemmel imádjuk ezt az SPF stiftet. Nem ragad, és nagyon kellemes hatással van a bőrre. Tökéletes alapozó a zsíros, T-kombinált bőrömre is. A férjem minden évben kér, hogy vegyek nekünk Több információ
Basic.Itteni ajánlások alapján vettem meg,száraz vízhiányos bőrre. Elég kis basic krém,nem egy csoda termék,időnként nekem kevés is volt.
Nem kukacosodik,elég jól beszívódik!