Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 3
Nagyszerű szett, gyorsan elhasználtam a tonikot és a szérumot, a maszk szuper hidratáló, a bőröm annyira jó. A szőrös tükör imádnivaló😉.
Nagyon szép szett, gyönyörű csomagolásban. Pontosan azt teszi, amit ígér. Kiváló ragyogást ad. Különösen a szérum és a maszk hagyja rendkívül hidratálttá a bőrt.
Nagyszerű weboldal, minden világos és érthető. Gyors szállítás, mindent láttam bejelentkezés nélkül a weboldalon, vagy az e-mailben található linken keresztül. Nagyszerű csomagolás, plusz ajándékok (napfénykrém, arcmaszk + minták). Nagyon klassz, biztosan veszek még valamit. Köszönöm az üzletet!😍
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.