10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
Szuper termék, bosszantó csomagolásNekem imádja a bőröm ezt a szérumot. Esti rutinban a hidratáló előtt használom, nagyon puha másnap a bőröm, de a pipettája valami borzalom, egyszerűen nem veszi fel a szérumot, egy pumpás adTöbb információ
NyugtatóIrritált bőrre kellemes, nyugtató hatású, szőrtelenítés után nagyon jól bevált. Nekem kicsit ragacsos érzetet hagy a bőrömön, és nem is érzem eléggé hidratálónak, általában kicsit később tesTöbb információ