Első próbaElőször próbáltam a maszkot, kombinált a bőröm. Az esszencia színtelen, szagtalan. A maszk mérete megfelelő, fedi a teljes arcbőrt. Nyugodt, pattanás mentes arcbőrre raktam fel. Kb. 10 perc Több információ
Arcmaszk véleményGazdaságos kiszerelés, szuper annak aki gyakran használ arcmaszkot.
Kellemes illatú, igényes csomagolású.
A mellékelt csipesszel könnyedén kiszedhető az arcmaszk.
Az én bőröm felfrissült tőlTöbb információ
Szuper Nekem az érzékeny bőrömnek nagyon jót tett ! Télen kicsit szárazabb , a maszk használata után nagyon puha lesz a bőröm . Nincs zsíros érzet utána ! Én ajánlom érzékeny bőrűeknek .
Örök kedvencEz az egyik kedvenc maszkom..mondom ezt úgy, hogy rengeteget próbáltam már. Valamiért nekem ez használ a legtöbbet és mindig nagyon kellemes érzés is utána. Nem ragad, nyugtat és szép bőrképTöbb információ
Első próbaElőször próbáltam a maszkot, kombinált a bőröm. Az esszencia színtelen, szagtalan. A maszk mérete megfelelő, fedi a teljes arcbőrt. Nyugodt, pattanás mentes arcbőrre raktam fel. Kb. 10 perc Több információ