Tökéletes bőrpírra2024 augusztus ota használom a terméket. Csak a reggeli rutinoban es akkor ha sminkelek meg megyek valahova, nem kell sok beleole. Nagyon kellemes, nyugatato hatasa van es ennyi ido alatt a Több információ
Csoda🙏🏻Az olajos lemosóval és tonerrel használom, nekem nagyon bevált nem gondoltam volna hogy ennyire nagy változást mutat pár nap alatt🙏🏻 nagyon megéri
Arcmaszk véleményGazdaságos kiszerelés, szuper annak aki gyakran használ arcmaszkot.
Kellemes illatú, igényes csomagolású.
A mellékelt csipesszel könnyedén kiszedhető az arcmaszk.
Az én bőröm felfrissült tőlTöbb információ
SzuperEz az első Anua márkájú maszk amit használtam, kifejezetten azért választottam mert illatanyag és parabén mentes.
Elsőre meglepő volt, hogy 3 - 4 órát is fent lehet hagyni, de egy fantasztiTöbb információ
WowÉrezni, hogy védi a bőrt és nem szárítja ki, ami érzékeny bőrnél nagyon fontos. Pattanásos és ekcémás a bőröm és eddig ez az a termék, ami táplál és tisztít egyben! Nagyon kevés kell egy hasTöbb információ
FényvédőTermékmintát kaptam. Àllagra kicsit testes, nehézkesebb eloszlatni a bőrön hogy ne hagyjon fehér réteget. Melegebb időben az elején kicsit fullasztó is viselni.Viszont nem fényesedik.ÖsszessTöbb információ
Tökéletes bőrpírra2024 augusztus ota használom a terméket. Csak a reggeli rutinoban es akkor ha sminkelek meg megyek valahova, nem kell sok beleole. Nagyon kellemes, nyugatato hatasa van es ennyi ido alatt a Több információ