A legszuperebb krém!Az idei évem legnagyobb felfedezettje ez a krém! Valami elképesztően jó. A teljes termékcsaládot használom és csodát tesz a 40-es, fakó, perimenopauzás arcbőrömmel. Teljesen feltölt, kisimítTöbb információ
Arcmaszk véleményGazdaságos kiszerelés, szuper annak aki gyakran használ arcmaszkot.
Kellemes illatú, igényes csomagolású.
A mellékelt csipesszel könnyedén kiszedhető az arcmaszk.
Az én bőröm felfrissült tőlTöbb információ
Sun stick véleményNagyon meg vagyok elégedve a termékkel. Nem ragad, nem hagy foltot, fantasztikusan rásímul a bőrre. Az illata pedig külön kedvenc. Újra fogom venni többször is 😍
Lehet nélküle élni Nem tett rosszat a bőrömmel, de igazán jót sem. Látványos eredményt nem érzékeltem, és nagyon zavart a belecsomagolt fültisztító szerű pálcika, ami egyenként van műanyagba csomagolva a papírTöbb információ
EsszenciálisKombinált bőröm van, de nem okozott zsírosodást, irritációt. Könnyű állaga van és gyönyörű fényt ad a bőrnek, használat után a bőr puha tapintású. Spf előtt használom minden reggel, és a bőrTöbb információ
Tökéletes mindennapi arcmaszkNagyon jó illata van, ár érték arányban ez a legjobb Arcmaszk.
Puha és rugalmas lesz utána az arcom.
Tökéletes választás, amikor nincs időd és csak gyorsan feldobsz egy 10 perces maszkot.
HiTöbb információ
Jó kis pakolásAjándékba kaptam a termékmintát már korábban is próbáltam hasonló termékeket. Kellemes illatú és állagú ez az arcpakolás és lemosásnál nagyon finoman radíroz. Friss puha bőrt hagy maga után Több információ
Szuper Nekem az érzékeny bőrömnek nagyon jót tett ! Télen kicsit szárazabb , a maszk használata után nagyon puha lesz a bőröm . Nincs zsíros érzet utána ! Én ajánlom érzékeny bőrűeknek .
Mary & May különleges szettKorábban használtam a tonikot, és nagyon örülök, hogy tettek bele egy miniatűrt is, sokkal jobb utazáshoz. Ami a szemkörnyékápolót illeti, nem igazán használok szemkrémet, így elfelejtem, deTöbb információ
Anyukám kedvence (na meg az enyém is)Nekem annyira bevált, hogy anyukámnak is ajánlottam az állaga miatt és most kért egyet nagy kiszerelésben is. Nyárra nálunk ez a befutó. Nagyon kellemes géles állagú és hűsítő,nyugtató hatásTöbb információ
A legszuperebb krém!Az idei évem legnagyobb felfedezettje ez a krém! Valami elképesztően jó. A teljes termékcsaládot használom és csodát tesz a 40-es, fakó, perimenopauzás arcbőrömmel. Teljesen feltölt, kisimítTöbb információ
Arcmaszk véleményGazdaságos kiszerelés, szuper annak aki gyakran használ arcmaszkot.
Kellemes illatú, igényes csomagolású.
A mellékelt csipesszel könnyedén kiszedhető az arcmaszk.
Az én bőröm felfrissült tőlTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket