Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 31
Nagyszerű formula, könnyű és légies. Annak ellenére, hogy naponta többször is felviszem, nem lesz zsíros az arcom, és nem érzem úgy, mintha bármit is felkentem volna az arcomra.
Majdnem elhasználtam egy tubussal. Az illata egyre zavaróbb lett számomra. Viszonylag hamar beszívódik, az eredmény nem túl fényes. De azt vettem észre hogy nem nekem való. Nem jó hatással van a vízhiányra. Én nem fogom újra venni. De egyébként másoknak jó lehet.
Ez a legjobb krém, amit valaha használtam, gyönyörűen beszívódik a smink alá, nem zsíros és enyhén fehérít, főleg mivel nagyon erős fényvédője van. A thaiföldi nyaralásom alatt alig barnult le az arcom, viszont elég csúnyán leégtem a vállamat 😁 Amint elérhető lesz, biztosan újra fogom venni, és hűséges társam lesz, főleg nyáron.
Na, ezt hívom én erős fényvédőnek! Ki nem állhatom azt a nehéz, süteményes érzést az arcomon. A kellemetlenség a sminkkel kezdődik, és nem ér véget a fényvédővel. Szóval, rendkívül válogatós vagyok ezzel kapcsolatban. Még a Joseon is túl sok volt nekem; csomósodott, és néhány óra múlva kellemetlenül zsíros érzést éreztem. A sokat dicsért és felkapott 1004 viszkető dudorokat okozott, mint a szúnyogcsípés, szóval ott sincs párja. Aztán teljesen véletlenül rábukkantam az M&M's-re, és ó, wow! Az állaga hasonló a Joseonhoz, de felvitel után azonnal szérumnak érződik, és perceken belül teljesen felszívódik. Néhány óra elteltével nem marad kellemetlen filmréteg vagy zsíros fény, hanem inkább az M&M's-re jellemző selymes matt, légáteresztő végeredményt kapok, mintha egyáltalán nem is használtam volna fényvédőt. A gázlókivonat tartalmának köszönhetően a bőrpír gyorsan semlegesül, és pillanatok alatt nagyszerű végeredményt hoz létre, hengerlés nélkül - imádom!
Érzékeny az arcom, és ez a fényvédő jól működik. Nem okoz irritációt, védi a bőröm a leégéstől. Az illata pedig nagyon könnyű és kellemes.
Személy szerint úgy gondolom, hogy a zsíros bőrömre, megfelelő mennyiségű termékkel, ez az egyik legjobb fényvédő, amit valaha próbáltam. Tudom, hogy még ha ugyanolyan a bőrtípusod is, mint egy másik lánynak, általában ugyanaz a termék nem biztos, hogy ugyanúgy működik. De szerencsére nekem bevált, mivel próbáltam már más zsíros bőrre való fényvédőket is, és azok nem váltak be nekem. Egyáltalán nincs erős illata. Krémes/folyékony állagú, nagyon könnyen kenhető, nem hagy maradványokat a bőrön, és nem változtatja meg a színét.
Csak rövid ideje használom ezt a krémet, de nagyon jól működik. Nem hagy maga után fehér "filmréteget".
Mostanában pattanásaim vannak. Reggel felkeltem, kinyitottam az újonnan vásárolt tubusos fényvédőmet, és felkentem az arcomra. Estére a pattanásaim és a pattanásaim jelentősen ellaposodtak és megnyugodtak. IMÁDOM.
Nagyon tetszett a fényvédő. Gyorsan beszívódik, nem hagy fehér réteget a bőrön, és kellemes illata is van.
Ez a fényvédő krém tökéletes. Száraz, érzékeny a bőröm, és tökéletesen illik hozzám, nem irritálja a bőrt, nem csípi a szemet, hidratálja a bőrt, széppé teszi, és nagyszerű smink alá, biztosan újra fogom venni. Csak ajánlani tudom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.