Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 9
Nem tudom, furcsa. Ez a krém a tégelyben sárga. Miután felkentem az arcomra, kifehéredik, és úgy érzem, mintha az arcom sárga lenne a használata után. Nem szeretem az olyan krémeket, amik ragacsosak maradnak a felvitel után, mint a ragasztó, de ez a krém ilyen, és nagyon fényes lesz az arcom a használata után, és látom, hogy még jobban kiemeli a ráncokat ezzel a fényléssel, mintha fáradt lenne a bőröm. Ez a krém nem nekem való. Lehet, hogy smink alá jó, de én nem sminkelem magam, és nem vagyok elégedett az eredménnyel. Nem fogom újra megvenni ezt a krémet. Hallgattam a véleményeket, és többé nem hagyom magam befolyásolni.
Valóban kiváló krém. Puhává és hidratálttá teszi a bőrt. Igazán kiváló, ajánlom.
Kombinált bőrömre ez a krém nagyszerű a hidegebb hónapokban. Éjszakára használom, mert nappal túl gazdag nekem. Száraz bőrre szerintem nappal is ideális. Érettebb bőrre, de fiatalabbaknak is alkalmas, akik meg akarják előzni a ráncokat.
Ez a krém nagyon kellemes. Gyönyörűen kenhető, a bőr nagyon táplált és csodálatos illata van. Száraz a bőröm, és csak reggel használom, estére túl könnyűnek találom. Természetesen ez a bőrtípustól függ, mert sok véleményt olvastam, hogy sűrű a reggeli ápoláshoz.
Nagyon jó termék, ami szépen táplálja és hidratálja az arcot. Esti ápolásra használom, és nagyon elégedett vagyok! Reggelre a bőr puha és friss. 40 év felett mindenkinek ajánlom. Fogok még vásárolni!
Az egyik kedvencem. Már a negyedik üvegemnél tartok, és miután kipróbáltam másokat is, mindig visszatérek hozzá. Nappali használatra tökéletes, nem túl zsíros, de nem is túl folyós, jól hidratál, nem tömíti el a pórusokat, nem hagy zsíros vagy ragacsos érzetet.
Nagyon jó termék. Gazdag, kicsit nehéz, de az érett bőrömnek ez plusz pont. Gyorsan beszívódik és jól táplált bőrt hagy maga után. Esténként használom, a bőrápolási rutinom utolsó lépéseként. Reggelre puha és nem feszül a bőröm.
Az idei évem legnagyobb felfedezettje ez a krém! Valami elképesztően jó. A teljes termékcsaládot használom és csodát tesz a 40-es, fakó, perimenopauzás arcbőrömmel. Teljesen feltölt, kisimít, csodás lesz tőle a bőr. Imádom. A szérumai is szuperek ennek a márkának. Kisebb kiszerelésben is vannak, megéri kipróbálni. A krém 70 g, sokáig elég, nagyon megéri.:) 40 felett mindenkinek ajánlom kipróbálni!:))
A szép csomagolás miatt vettem ezt a krémet, és igazi felfedezésnek bizonyult! Könnyű összetételű, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros réteget, ugyanakkor nem túl vizes - tökéletes, kellemes állaga van. Nagyon gyengéd az érzékeny bőrre.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.