TökéletesNagyon finom és nyugtató illata van. Tökéletes sminklemosó, nagyon erős szemsminket készítek minden nap és 2 db kendővel teljesen letudom mosni. Edzésnél nagyon hasznos mert gyorsan és alapoTöbb információ
VéleményNem rossz ajakolaj, szép fényt ad,nem ragad, viszont amit ígér nálam nem tartotta be, ugyanolyan száraz szám ,mint előtte. Elhasználom mert sminknek jó, viszont ha valaki azért venné meg, hoTöbb információ
10/10Egy csodálatos szemkörnyékápoló krém: felfrissíti és hidratálja a szem körüli bőrt. Tetszik a kiszerelése, és rengeteg van belőle, sokáig elég. Ez az első szemkörnyékápolóm, de biztosan nem Több információ
A három közül ez jött be legkevésbé Mind a három stiftet próbáltam, de nekem ez jött be legkevésbé. Kicsit égető érzése volt a szememnek tőle és az illata sem jött be.
Kombinált bőrre - nagyon jóIllattalan, könnyű állagú esszencia. A maszk mérete és fedése tökéletes. Könnyű felhelyezni. 20 percig hagytam fent, puha, bársonyos érzetet hagyott a bőrömön. Használat után hidratált arcbőTöbb információ
SzuperÁr- érték arányban kiváló, sok háromszor ennyibe kerülő maszkot is lepipál. Nagyon kellemes érzetű lesz tőle a bőr. Sajnos a hatása csak egy estés és csodát nem tesz hosszútávon, de egy nehéTöbb információ
TökéletesNagyon finom és nyugtató illata van. Tökéletes sminklemosó, nagyon erős szemsminket készítek minden nap és 2 db kendővel teljesen letudom mosni. Edzésnél nagyon hasznos mert gyorsan és alapoTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket