Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 79
Egy kis hűsítés a szem körül, ennyi az egész. Gyerekfelkészülés a játékra.
Kellemes érzés a bőrön, és a hidratáló hatása egész nap/éjjel tart. Ráadásul finom illata van.
Ajánlom
Jól hidratál, és hidegen még jobban működik.
Exta aranyos a csomagolás. Egyszer jó kipróbálni. Praktikus a stift változat, illata is kellemes. Viszont én nem veszem újra, nem láttam változást a használata után
Nagy rajongója vagyok ennek a maci stift krémsorozatnak, főleg a kényelmes felvitel és az aranyos csomagolás miatt, ajánlom 🧸
2025 augusztusában rendeltem, és most kezd kifogyni, ezért azon gondolkodom, mennyi elég belőle ahhoz, hogy tényleg sokáig kitartson, minden reggel használom. Csodálatos illat, nagyszerűen lehet felvinni. Ami a puffadtság és a karikák csökkentését illeti, javulást vettem észre, de nem csodás eltüntetést. Összességében elégedett vagyok vele, és el sem tudom képzelni nélküle a reggelt. Ezúttal a kéket rendeltem, és kíváncsi vagyok az illatára.
Mind a három stiftet próbáltam, de nekem ez jött be legkevésbé. Kicsit égető érzése volt a szememnek tőle és az illata sem jött be.
Egy igazán jó termék, a legcukibb csomagolással. Kellemesen hidratálja a szem alatti területet, és a hűsítő hatás felvitelkor isteni volt. Egy apró mínusz a csomagolás, ami szuper praktikus a felvitelhez, de sajnos sok termék marad a stiftben. Én is "kiszedem" egy vattapálcikával, mert nem akarok annyi terméket pazarolni.
A csomagolás praktikus és aranyos. Imádom ezt a terméket... könnyű felvinni. Kellemes illata van, és kellemes a szemkörnyéken.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.