ÜdítőNem lesz szuper hidratáló, ha szuper száraz bőröd van, vagy ha védőproblémák vannak. De zsíros és normál bőrre jó. Szintén kellemes frissíteni a nap folyamán smink vagy fényvédő felett.
ValaTöbb információ
ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ
Alapdarab Számomra ez már alapdarab, mindig kell, hogy legyen itthon egy. Hűsít,ápol,hidratál.
Nyáron testápoló helyett használom.
Arcra és testre is egyaránt jó.
Hasznosnak tartom és jó szívvel ajTöbb információ
ÜdítőNem lesz szuper hidratáló, ha szuper száraz bőröd van, vagy ha védőproblémák vannak. De zsíros és normál bőrre jó. Szintén kellemes frissíteni a nap folyamán smink vagy fényvédő felett.
ValaTöbb információ