Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 5
Nagyon jó termék, bár az illata nem túl jó, nekem inkább büdös. A hatását még nem tudom megítélni, csak rövid ideje használom.
Úgy döntöttem, kipróbálok valami újat, és tetszik a márka, így ehhez a termékhez nyúltam. Rendkívül elégedett vagyok ☺️ A krémmel (a képen), szintén ettől a márkától, kombinálva az esszencia nagyszerűen működik. Kellemes érzetet hagy a bőrön, a krém könnyen eloszlatható és felszívódik.
Tökéletes mindennapi használatra krém alá, finom illata van. Hidratáltabbnak érzem tőle a bőröm.
Kiváló esszencia, nem szárít, kellemes illatú, azt teszi, amit ígér. Tonik után használom, csak nyomd a pumpát a tenyeredbe és kend szét.
Tényleg kiváló. Tonik után gyorsan beszívódik és előkészíti a bőrt a krém használatára.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.