Korea is living in 2050Imádom! Ez a formula valami elképesztő, az illata, a látványa… Alig várom hogy mindennap használhassam. Este használom lefekvés előtt, nagyon jól hidratál, reggel kisimultan ébredek.
Szuper Nagyon könnyed, nagyon hidratáló lotion, meleg időben pont elég kombinált bőrre. Az illata nekem tetszik, nem tartós. 10 pont az új csomagolásért, az előző rémálom volt.. Újravevős.
Korea is living in 2050Imádom! Ez a formula valami elképesztő, az illata, a látványa… Alig várom hogy mindennap használhassam. Este használom lefekvés előtt, nagyon jól hidratál, reggel kisimultan ébredek.