HibàtlanTermèk mintában kaptam, alavetően olajat hasznàlok dupla tisztítàshoz, de kipróbàltam ezt a termèket ès nagyon kellemeset csalódtam. Szuperül tisztít, nem szàrít, nem nehezít, kellemes èrzetTöbb információ
TÉLI ARCKRÉMFőként télen használom, nyáron egy sokkal könnyebb krémet szoktam. Viszont télen amikor a hűvös idő miatt jobban szárad a bőr akkor tökéletes és a kellemes mézes illata is számomra inkább téTöbb információ
HibàtlanTermèk mintában kaptam, alavetően olajat hasznàlok dupla tisztítàshoz, de kipróbàltam ezt a termèket ès nagyon kellemeset csalódtam. Szuperül tisztít, nem szàrít, nem nehezít, kellemes èrzetTöbb információ
TÉLI ARCKRÉMFőként télen használom, nyáron egy sokkal könnyebb krémet szoktam. Viszont télen amikor a hűvös idő miatt jobban szárad a bőr akkor tökéletes és a kellemes mézes illata is számomra inkább téTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket