Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 14
Kombinált bőröm van, és féltem, hogy a balzsam túl sűrű lesz. Nem kellett. Valószínűleg ez a legjobb balzsam, amit valaha használtam. Egy kevés elég belőle az egész arcra. A száraz bőr masszírozása egy nyugtató rituálé, amikor elkezd lemosni, a színe fehérre változik. A finom illat nyugtató hatású, jól eltávolítja a sminket, miközben táplálja a bőrt. Nem csípi a szemet, a bőr nem feszül mosás után. Öröm használni.
Ennek a tisztító balzsamnak valóban nincsenek hátrányai. Könnyű, minimális illatú, mélyen tisztítja a bőrt, és nagyon jól teszi a dolgát. Eleinte szilárd, de olajjá olvad. Vegyél egy keveset az ujjadra, masszírozd be a bőrödbe, majd mosd le vízzel. Remekül működik sminken és fényvédőn is. Ez valójában már a második tégelyem. 10/10!! 💯
Ajándékba kaptam őket, közvetlenül a boltban vásároltam. Kellemesen meglepett a balzsamos állaga, ami olajjá alakul a bőrön. Nem szárítja ki a bőröm, mint más arctisztítók. Hihetetlenül finom és gyengéd illata van. Mindenképpen meg fogom venni nagyobb kiszerelésben.
Termèk mintában kaptam, alavetően olajat hasznàlok dupla tisztítàshoz, de kipróbàltam ezt a termèket ès nagyon kellemeset csalódtam. Szuperül tisztít, nem szàrít, nem nehezít, kellemes èrzetet hagy. Engem az illata valamite emlèkeztet (nem jövök rá mire), ami miatt nem jön be, pedig kellemes, èdeskès ès diszkrèt, de ez már teljesen szubjektív, szerintem nagyon jó termèk. :)
Kipróbáltam a mini készleteket. Vajas állagú, a megfelelő mennyiség a spatulának köszönhetően jól felvihető, azonnal szétterül, mint a vaj, de nem zsíros, kíméletes még az érzékeny bőrön is, nem csípi a szemet, csak öblítés után (mint minden Cleannél it Zero) a látásom egy ideig homályos. Smink eltávolítására kiváló, ajánlom.
Remek választás, a smink eltávolítása gyors, a bőr nem szárad ki. Kellemes illat.
Elég régen vettem a balzsamot, de ez azt jelenti, hogy azóta rengeteget teszteltem, drága és olcsó, ismeretlen márkákat, meg a legjobb szépségmagazinokból származókat... De egyik sem volt olyan jó, mint ez. Tökéletesen felfrissít, eltávolítja a sminket, eltávolítja a szennyeződéseket a pórusokból és számomra TÖKÉLETES
Először a mini készletben próbáltam ki, de nagyon megtetszett a Clean it Zero balzsam sárga változata, ezért úgy döntöttem, hogy megveszem a teljes méretet. Le van zárva, műanyag spatulával és fedéllel érkezik. Az állaga vajas és gyengéd a bőrömhöz. Az én bőrtípusom zsíros/kombinált, így nem szárította ki a bőrömet mosás után.
Eddig csak néhányszor használtam ezt a tisztítószert. Még soha nem használtam balzsamot a smink eltávolítására. Mindig csak vizet vagy gélt. A bőr nem szárad ki, igazán puha és kellemes marad. A jól megtisztított "kiszáradt" bőr érzetét viszont valószínűleg hiányolom, talán a tartós használat során változni fog, ha megszokom. Nagyon jó, hogy nem irritálja a szemet :). Ezekből a kisebb balzsamokból álló készlet kiválóan alkalmas arra, hogy kipróbáld, megfelel-e az adott termék neked, vagy utazáshoz. Alkalmas finom és érzékeny bőrre is.
A legjobb sminklemosó. Nagyon gyorsan eltávolítja a sminket (erős smink). Már 2 csomagot használok. Érzékeny bőrre jó és könnyen használható.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.