Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 10
Főként télen használom, nyáron egy sokkal könnyebb krémet szoktam. Viszont télen amikor a hűvös idő miatt jobban szárad a bőr akkor tökéletes és a kellemes mézes illata is számomra inkább télen esik jól.
Az első rendelésemhez kaptam egy mintát, és nagyon meglepődtem. Gyönyörűen beszívódik, azonnal táplálja a bőröm, és nem irritálja. Rögtön a következő rendelésemhez is hozzáadom. Mindenképpen ajánlom!
Teljesen el vagyok ragadtatva a Dr. Ceuracle krémtől (33)💛 Könnyű, kellemes állagú, gyorsan beszívódik, és azonnal hidratált és kényelmes érzetet hagy maga után. A bőröm frissnek, ragyogónak és érezhetően ápoltabbnak tűnik. Ez egyike azoknak a termékeknek, amelyekhez tényleg újra és újra vissza akarsz térni ✨
Már egy ideje használom ezt a krémet. Nagyon jól táplálja a bőröm, és nem okozott semmilyen allergiát vagy irritációt, ami nagyon fontos számomra. Felvitel után a bőröm puha és ápolt tapintású. Az egyetlen apró hátránya, hogy a krém enyhén ragacsos maradványt hagy maga után. Ezért inkább otthon vagy este használom. Összességében azonban egy jó, tápláló krém a bőrnek. Nagyon kellemesen meglepődtem a rendelésemen is: megkaptam a megígért ajándékokat és rengeteg mintát. Úgy tűnik, nagyon jól illenek a bőrtípusomhoz és a koromhoz. Ez nagyon kedves volt, és azt mutatja, hogy az üzlet törődik a vásárlóival. Összességében nagyon elégedett vagyok.
A vélemények alapján rendeltem ezt a krémet, és nagyon elégedett vagyok vele. Hihetetlen ragyogást ad. Érzékeny a bőröm, de ez a krém fantasztikus. Azt javaslom, hogy reggel smink alá használd azoknak, akik szeretik a ragyogó arcbőrt. Ugyanazt a hatást éri el, mint egy kollagénes éjszakai maszk! És ez önmagában elég; nincs szérum, csak tonik!
Rendkívül elégedett vagyok ezzel a krémmel, már a második csomagot használom, az elsőt egy korábbi rendelésemben küldött adag kipróbálása után rendeltem. Nagyon jól hidratál, fantasztikus illata van! Reggel és alapozó előtt is használom, és hihetetlenül tartós!
Szuper tápláló krém, csak egy mintám volt, de biztosan megveszem az egész csomagot
A bőröm nem bírta a krémeket (35 éves korom felett / az öregedés első jelei + pattanásos, de száraz bőr is). Először mintát kaptam, annyira nagyszerű volt, hogy azonnal megrendeltem az egész csomagot.
A krém jelenleg a szent grál számomra - csak kevés kell belőle (tudom, az ilyen leírásokban szkepticizmus támad), és gyönyörűen eloszlik az egész arcon. Problémás a bőröm (eddig csak a La Roche működött, de sminkelés után elég zsíros lett tőle a bőröm), de miután kipróbáltam, áttértem erre a krémre - reggelente kenem az egységesítő BB krémem alá, és nagyon elégedett vagyok, mert drámaian csökkentette a bőröm zsírosságát. + bónusz, hogy gyönyörű illata van, és mivel nem kell belőle sok, elég sokáig kitart. Mindenképpen ajánlom, hogy legalább próbáld ki.
Tökéletes, csak egy mintám van, de biztosan megveszem.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.