Jó szérum, deVan egy krémem ebből a termékcsaládból, és amikor szérumot választottam, úgy döntöttem, hogy nem játszom rulettet, és ugyanazt a szérumot veszem. Találtam előnyöket és hátrányokat is:
+ a szTöbb információ
Remek lotion, de nagyon illatosEz egy jó összetevőlistás lotion, remekül hidratál, könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, a csomagolása praktikus, szép üvegben van, optimális mennyiséget ad a pumpás kiszerelés, ár-érték aTöbb információ
Jó szérum, deVan egy krémem ebből a termékcsaládból, és amikor szérumot választottam, úgy döntöttem, hogy nem játszom rulettet, és ugyanazt a szérumot veszem. Találtam előnyöket és hátrányokat is:
+ a szTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket